Ziemsvētku dārza Torņakalnā “12 Svētās naktis” pasākumu programma

03.12.2023. plkst. 13.00-16.00

13.00

  • Ziemassvētku dārza atklāšana un ugunskuru iedegšana;
  • Muzikālie priekšnesumi ar Rīgas Lutera draudzes kori, improvizēta Ziemassvētku dziesmu kopdziedāšana ar apmeklētājiem.

Dārza nojumē notiks piparkūku apgleznošanas darbnīca un dažādas aktivitātes, sadarbībā ar atbalstītājiem. Dārzā izveidotajā egļu parkā būs pieejams foto stūris, teritorijā darbosies 2-4 kioski un kafejnīcas zona, kur baudīt karstos dzērienus un uzkodas. Iespēja uz sagatavotām lapiņām katram uzrakstīt savu vēlējumu, pateicību vai aizlūgumu un izvietot īpaši sagatavotā un noformētā vietā.

16.00 

Baznīcas pulksteņa vecās ciparnīcas pirmās Adventa sveces iedegšana.

17.00

Citādais Advents vārdos un mūzikā GAISMU GAIDOT Rīgas Lutera baznīcā ar Latvijā pazīstamu mūziķu – Kaspars Zemītis, Intars Busulis, Rēzija Kalniņa, grupa Sudden Lights, Elza Rozentāle, Valters Pūce un Dainis Tenis, Kristaps Vanadziņš u.c. – piedalīšanos.

Biļetes: https://www.aula.lv/pasakumi/koncerts-gaismu-gaidot

10.12.2023., plkst. 13.00-16.00

Dārza nojumē notiks Ziemsvētku dekoru izgatavošanas darbnīca, sadarbībā ar atbalstītājiem. Dārzā izveidotajā egļu parkā būs pieejams foto stūris, teritorijā darbosies 2-4 kioski un kafejnīcas zona, kur baudīt karstos dzērienus un uzkodas. Iespēja uz sagatavotām lapiņām katram uzrakstīt savu vēlējumu, pateicību vai aizlūgumu un izvietot īpaši sagatavotā un noformētā vietā.

16.00 

Baznīcas pulksteņa vecās ciparnīcas otrās Adventa sveces iedegšana.


17.12.2023., plkst. 13.00-16.00

Dārzā izveidotajā egļu parkā būs pieejams foto stūris, teritorijā darbosies 2-4 kioski un kafejnīcas zona, kur baudīt karstos dzērienus un uzkodas. Iespēja uz sagatavotām lapiņām katram uzrakstīt savu vēlējumu, pateicību vai aizlūgumu un izvietot īpaši sagatavotā un noformētā vietā.

13.30 

Dārza nojumē notiks Adventa svētku loterija, kur apmeklētājiem būs iespēja laimēt dažādas dāvanas no projekta sadabības partneriem, kā arī radošu personu izgatavotas lietas.

16.00 

Baznīcas pulksteņa vecās ciparnīcas trešās Adventa sveces iedegšana.

24.12.2023., plkst.13.00-16.00

Dārzā izveidotajā egļu parkā būs pieejams foto stūris, teritorijā darbosies 2-4 kioski un kafejnīcas zona, kur baudīt karstos dzērienus un uzkodas. Iespēja uz sagatavotām lapiņām katram uzrakstīt savu vēlējumu, pateicību vai aizlūgumu un izvietot īpaši sagatavotā un noformētā vietā.

16.00 

Baznīcas pulksteņa vecās ciparnīcas ceturtās sveces iedegšana.

Paralēli projekta norisei dārzā, Rīgas Lutera baznīcā notiks svētku dievkalpojumi plkst.11.00, 14.00, 16.00 un 18.00.

Ārpus konkrētām pasākumu dienām, Rīgas Lutera baznīcas teritorija ik dienu būs atvērta apmeklētājiem tās izstaigāšanā un mierīgām pārdomām.


25.12.2023. plkst.13.00-16.00 / I Ziemsvētki

13.00 – KONCERTS uz āra skatuves, piedalās Anete Kozlovska, Kārlis Kazāks, Kristaps Vanadziņš, kamerkoris MoonBeams, Linda Naudiņa.

Dārzā izveidotajā egļu parkā būs pieejams foto stūris, teritorijā darbosies 2-4 kioski un kafejnīcas zona, kur baudīt karstos dzērienus un uzkodas. Iespēja uz sagatavotām lapiņām katram uzrakstīt savu vēlējumu, pateicību vai aizlūgumu un izvietot īpaši sagatavotā un noformētā vietā.

16.00 

Baznīcas pulksteņa vecās ciparnīcas nākamās sveces iedegšana – pirmā no12 Svētajām naktīm.

26.12.2023. plkst.13.00-16.00

Dārzā izveidotajā egļu parkā būs pieejams foto stūris, teritorijā darbosies 2-4 kioski un kafejnīcas zona, kur baudīt karstos dzērienus un uzkodas. Iespēja uz sagatavotām lapiņām katram uzrakstīt savu vēlējumu, pateicību vai aizlūgumu un izvietot īpaši sagatavotā un noformētā vietā.

16.00 baznīcas pulksteņa vecās ciparnīcas nākamās sveces iedegšana – otrā no 12 Svētajām naktīm (tā turpināsim ik vakaru iedegt nākamo sveci katrai no 12 naktīm).

Visu projekta laiku dārzā atradīsies stilizēts vides objekts – ar iespēju katram iegulties īpaši izgatavotā lielizmēra silītē. Teritorijā ap Rīgas Lutera baznīcu būs izvietoti 12 stendi ar pārdomu tekstiem par 12 Svētajām naktīm – ārtelpa mierīgām, meditatīvām pārdomām un pastaigai.

Ārpus konkrētām pasākumu dienām, Rīgas Lutera draudzes teritorija ik dienu būs atvērta apmeklētājiem tās izstaigāšanā un mierīgām pārdomām.

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes.