Sveiciens Latvijas 105. dzimšanas dienā!

Šodien ir diena, kurā mēs atceramies un svinam mūsu valsts neatkarības atjaunošanu. Tas ir brīdis, kad sirdis piepildās ar lepnumu un pateicību par mūsu valsts attīstību un kopējo darbu, kas veidojis mūsu nāciju un padarījis to tik īpašu.

Šajā dienā mēs vēlamies īpaši pateikties mūsu valsts cilvēkiem, kuri ar savu darbu, upuriem un mīlestību ir veidojuši Latviju, kādu mēs to pazīstam šodien. Mēs esam lepni par mūsu valsts kultūru, valodu un kopienas saikni, kas savieno mūs kopā kā vienu lielu ģimeni.

Aicinām jūs visus pievienoties kopīgajam svētku priekam, apzinoties, ka arī mūsu draudze ir svarīga daļa no šīs Latvijas lielās kopienas. Mēs ceram, ka mūsu kopīgais darbs un atbalsts turpinās stiprināt mūsu nacionālo identitāti un kopienas garu.

Sveiciens Latvijas dzimšanas dienā! Lai mūsu valsts turpina augt un attīstīties, dodot mums visiem iemeslu lepoties un priecāties.

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes.