vai ir iespējama kristietības, dzenbudisma un latvisko vērtību sintēze?

Rīgas Lutera draudze, fonds “Viegli” un Imanta Ziedoņa muzejs ceturtdien, 21. jūlijā, plkst. 19.30 aicina uz tikšanos ar mācītāju Induli Paiču jēgpilno sarunu ciklā “Visā visumā”. Sarunā “Es nonācu pie viena” Indulis Paičs dalīsies domās, kā viņš izprot sintēzi starp kristietību, dzenbudismu un latviskajām vērtībām Imanta Ziedoņa dzejā. Diskusija notiks Rīgas Lutera draudzes namā, Torņakalna ielā 5.

viegli_web (1)

 

Šī ir pirmā tikšanās triju sarunu ciklā, kas notiks līdz šī gada rudenim, kad plānota Imanta Ziedoņa grāmatas “Es skaitīju un nonācu pie Viena” izdošana. Nākamā tikšanās 25. augustā paredzēta ar bērnu reanimatologu Pēteri Kļavu. Plašāka informācija: FondsViegli.lv vai ZiedonaMuzejs.lv

Ieeja uz tikšanos ar Induli Paiču bez maksas!

 

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes.