Aicinām brīvprātīgos Tezē jauniešu dienās un darbam sociālās aprūpes centros

Rīgas Lutera draudze augustā aicina uz tikšanos cilvēkus, kas vēlas kļūt par brīvprātīgajiem, palīdzot Tezē jauniešu dienās Rīgā vai kalpojot cilvēkiem ar īpašām vajadzībām sociālās aprūpes centros.

TaizeRiga_2016_400Svētdien, 14. augustā, pēc otrā dievkalpojuma, plkst 13.30 Draudzes centrā Torņakalna ielā 5 aicinām uz tikšanos tos, kas vēlas kļūt par brīvprātīgajiem Tezē kopienas organizētajās 2016. gada  Eiropas jauniešu dienās, kas no 28. decembra līdz 1. janvārim notiks Rīgā. Tuvāka informācija par Tezē kopienu un jauniešu tikšanos: http://www.taize.fr/lv_article20383.html

Svētdien, 21. augustā, pēc otrā dievkalpojuma, plkst. 13.30 būs sanāksme tiem, kas vēlētos kļūt par brīvprātīgajiem darbam ar cilvēkiem, kuriem ir īpašas vajadzības.

Jau daudzus gadus mūsu draudze kalpo tuvējos sociālās aprūpes centros. Tomēr mēs vēlamies darbu ar cilvēkiem ar īpašām vajadzībām paplašināt un daudzveidot, jo vairāk tāpēc, ka šie cilvēki var kļūt mums un visai mūsu uz panākumiem un ārējiem sasniegumiem vērstai sabiedrībai par vēstnešiem un “praviešiem”, kas māca pievērst uzmanību tam, kas patiešām dzīvi dara labu un laimīgu.

Disability.Satikšanās ar viņiem un kopīga pieredze var palīdzēt mums ieraudzīt, ka mūsu katra un visas kopienas atjaunošanās un cilvēciskuma avoti nereti slēpjas tajos, kurus mēs esam nolikuši tālāk prom no acīm, ievietojuši kādas institūcijās, aizmirsuši par viņu eksistenci. Vairāk par to – sanāksmē Draudzes centrā.

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes.