Svētbrīži Zvaigžņu bērnu piemiņai Dvēseļu dārzos 2022. gada jūnijā

Šogad Zvaigžņu bērnu jeb mirušo mazo bērnu piemiņas svētbrīži pirmo reizi notiks divos Dvēseļu dārzos Latvijā:

  • 10.jūnijā plkst. 16.00 Dvēseļu dārzā Rīgas Svētā Alberta Romas katoļu baznīcas pagalmā, Liepājas ielā 38, Rīgā
  • 12.jūnijā plkst. 14.00 Dvēseļu dārzā Torņakalnā, Rīgas Lutera baznīcas pagalmā, Torņakalna ielā 3, Rīgā. Svētbrīdi vadīs Rīgas Lutera draudzes mācītājs Linards Rozentāls.

 

Uz svētbrīžiem aicināti gan vecāki, kuru mirušo bērnu pelni ir izkaisīti konkrētajā Dvēseļu dārzā gan ikviens Zvaigžņu bērna vecāks, lai pieminētu mūžībā aizgājušos bērniņus ar mierpilnu atgādinājumu par mīlestību un gaismu, ko šie bērni atstājuši un, kas turpina starot no viņu ceļa taipus redzamajam.

 

Dvēseļu dārzs ir piemiņas vieta grūtniecības vai dzemdību laikā vai drīz pēc dzemdībām mirušajiem bērniem neatkarīgi no vecāku reliģiskās piederības. Šobrīd Latvijā pateicoties brīvprātīgo iniciatīvai un ziedojumiem ir izveidoti divi Dvēseļu dārzi – Romas katoļu Svētā Alberta baznīcas teritorijā kopš 2008. gada un Rīgas Lutera baznīcas teriotijā Torņakalnā kopš 2021.gada.

 

 

Kontaktpersonas

Linards Rozentāls, Rīgas Lutera draudzes mācītājs, Tel. + +371 29220416

Kristīne Dzelzīte, kapelāne VSIA Paula Stradiņa klīniskā universitātes slimnīcas

Garīgās aprūpes un sociālā darba dienestā, kristine.dzelzite@stradini.lv, Tel. 29714515

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes.