Kontemplatīvie dievkalpojumi Rīgas Lutera draudzē

Kontemplatīvie dievkalpojumi notiek divas reizes mēnesī – pirmajā un trešajā ceturtdienā plkst. 18.00.

Kas ir kontemplācija?

Būt kontemplatīvam nozīmē vairāk “būt klāt” – ar sirdi, ar prātu, ar ķermeni – pilnībā būt tam, kas ir, kas notiek un kas varētu būt. Kontemplatīvais dievkalpojums ir telpas radīšana mūsu ikdienas skrējiena, darbdienas vakarā, kurā mēs apstājamies, nomierināmies, iekšēji apklustam un atveramies – dziļas ieklausīšanās brīdim un apzināta Svētā Vakarēdiena mielasta brīdim, lai labāk savienotos ar sevi un dievišķo mīlestību.

Šie Kontemplatīvie dievkalpojumi ir daļa no tām garīgām praksēm, kurās mūsos veidojas daudz viengabalaināka, ar sirdi savienota zināšana, kas uztver realitāti tādu, kāda tā ir, un mēs arī sākam mīlēt lietas pašas par sevi un tādas, kādas tās ir – visu, visu ietvert vienā mīlestības pilnā skatienā.

Tuvākie dievkalpojumi 4., 18. aprīlī, 2. un 16. maijā.

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes.