Koncerts LAIMES FLAUTA 6. aprīlī Rīgas Lutera baznīca

Aicinām uz koncertu LAIMES FLAUTA 6. aprīlī 20.30 Rīgas Lutera baznīcā.

LAIMES FLAUTA ir jau otrā programma koncertu ciklā “Laiks. Tu. Lūgšana”. Šoreiz programmas vadmotīvs – cilvēka iekšēju cīņu ceļš, visa mūža garumā meklējot Patiesību.

Koncertuzvedumā piedalās dziedātāja Aleksandra ŠPICBERGA un VĪRU VOKĀLĀ GRUPA, flautists Andis KLUČNIEKS, ģitārists Vladimirs KUDRINS, un sitaminstrumentālists Elvijs ENDELIS un zēnu vokālā grupa “PUIKAS”. Ivara VĀCERA gaismu režija. Tērpu māksliniece – Aljona MYALIK.

Jaunajā koncertprogrammā LAIMES FLAUTA, līdzīgi kā pirmajā – “Laiks. Tu. Lūgšana. Dziedājumi un Arvo Perts”, skanēs dažādu gadsimtu un tradīciju BAZNĪCAS DZIEDĀJUMI UN LŪGŠANAS dažādu pasaules tautu valodās. Koncertā dzirdēsiet dziedājumus spāņu, grieķu, armēņu, baznīcslāvu, latviešu valodās.

Tāpat kā iepriekšējā programmā, dziedājumi mīsies ar instrumentālām skaņu gleznām. Šoreiz galvenajā lomā – flauta! Patiesi! – Ne jau viss cilvēka dvēselē notiekošais ir izsakāms vārdos! Pašos tās dziļumos mītošo, šoreiz ļauts izdziedāt flautām un stabulēm, izcilā flautista, multiinstrumentālista Anda Klučnieka sniegumā.

Koncertprogrammā klausītāju sagaida arī vairāki pārsteigumi – Latvijā maz pazīstami opusi no Latīņamerikas, Spānijas un Āfrikas. Dienvvidzemju kolorītu un temperamentu palīdzēs uzburt izcilie mūziķi – Vladimirs Kudrins un Elvijs Endelis. Līdzās vīru balsīm, ieskanēsies arī zēnu dziedājums.

Emocionālajā gara pārdzīvojumā klausītāja ceļabiedre un vienlaikus atskaites punkts būs GAISMA, ļaujot piedzīvot līdzpārdzīvojuma, atmiņu un jaunu atklāsmju mirkļus.

Biļetes: bilesuparadize.lv

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes.