Dievkalpojums 21.04.2024 | Ciešanas un Cerība

Dievkalpojums 21.04.2024 | Ciešanas un Cerība

Dievkalpojums svētdien, 14. aprīlī 11.00 Rīgas Lutera baznīcā  (tiešraide Lutera draudzes YouTube kanālā)

Ir tāds teiciens, ka pesimisti saka – ‘sliktāk vairs nevar būt’, kamēr optimisti atbild – ‘var gan! Var gan!’. Kā mēs skatāmies uz nākotni? Vai ar prieku un cerību? Vai varbūt izmisuma un bezcerības pilni? Sabiedriskie mediji un ziņas bieži liek mums justies slikti par rītdienu, izsūkt cerību kā pa salmiņu. Sevišķi, ja ejam cauri bēdu ielejai, ja liekas, ka Dievs jau ilgstoši klusē, kad neredzam, nedzirdam Viņu, var likties grūti skatīties nākotnē. Sevišķi grūti ir iet uz priekšu kādu pārbaudījumu un ciešanu pašā sākumā, akūtajā fāzē – kad saņemam sliktu diagnozi, sarūgtinošu vēsti vai piedzīvojam vilšanos, bez Dieva palīdzības ir viegli ļauties izmisumam un bezcerībai. Kā Jēzus atbild uz mūsu cerības trūkumu ciešanās? Par to šajā svētdienā.

Evaņģēlists Jānis Kungs
Mūzika: Kaspars un Anda Zemīši

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes.