Dejas meditācija 24. maijā 18.00

Dažkārt sarunu ar Radītāju ir grūti formulēt vārdos, jo tās ir dvēseles kustības. Un dvēseles kustības var izpausties dejas kustībās. Dejas meditācija izpaužas apļa dejā, kur visi ir vienādā attālumā no centra, visi ir dejas partneri un visi iekļaujas konkrētā dejā.

Dejas meditācija ir:

  • Kustība, kopība, klusums un mūzika.
  • Centrs, aplis, virziens un vērība.
  • Dejas un sevis iepazīšana.
  • Lūgšana bez vārdiem.
  • Esības piedzīvojums.

Nodarbība notiks 24.maijā 18.00-21.00 Rīgas Lutera draudzes centrā Torņakalnā.

Līdzi jāņem klusi, ērti apavi vai zeķes; ūdens, ko padzerties.

Dalība par ziedojumu draudzei (minimums – 5 eiro).

Iepriekšēja pieteikšanās nav nepieciešama.

Nodarbības vadīs Anda Done, meditācijas skolotāja.

Anda ir Lasāla Kontemplācijas skolas Via Integralis (Šveice/Latvija) absolvente, dejas meditāciju mācījusies pie māsas Diānas (Betānijas dominikāņu māsas) un Frīdelas Klokes Eiblas (Friedel Kloke-Eibl). Andai ir ilggadēja retrītu pieredze.

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes.