Uzsākam mūsu draudzes ikgadējo labdarības akciju “Ceļā uz skolu!”

Lai arī vasara vēl pilnbriedā, Rīgas Lutera draudze kā katru gadu jau izsludina labdarības akciju “Ceļā uz skolu!”, aicinot līdzcilvēkus ziedot skolas lietas tām mūsu draudzes un apkaimes ģimenēm, kurām šāda palīdzība visvairāk nepieciešama!

Šīs akcijas ietvaros aicinām cilvēkus, kuru skolnieki jau izauguši, bet ar skolu saistītās lietas – apģērbs, sporta apģērbs, parastie un sporta apavi, peldēšanas inventārs, skolas somas, penāļi, kancelejas preces utt. – vēl saglabājušās labā stāvoklī, nodot tās tālākai lietošanai citiem bērniem!🙏

Kā jau mums visiem, arī bērniem katram pašam patīk izvēlēties sev tīkamās lietas, tādēļ sirsnīgi aicinām ziedot arī grāmatnīcu un kancelejas preču veikalu dāvanu kartes (summas pēc katra iespējām).

Lūdzam ziedotās lietas un dāvanu kartes nogādāt Rīgas Lutera draudzes Drēbju kamerā Indriķa ielā 8, Rīgā (Anita Ansone, tālrunis 22078120) vai Lutera draudzes kancelejā Torņakalna ielā 5, Rīgā (Linda Naudiņa, tālrunis 26498853).

Ģimenes, kurām nepieciešams atbalsts savu skolēnu sagatavošanai uz skolu, aicinām pieteikties pie Anitas Ansones.

Akcija “Ceļā uz skolu!” noslēgsies sestdien, 17. augustā plkst. 10.00-14.00 Rīgas Lutera draudzes Drēbju kameras pagalmā vai lietus gadījumā iekštelpās! Gaidīsim!