IEKĀRTOTA LŪGŠANU UN PĀRDOMU TELPA Atbalsta centrā Ukrainas iedzīvotājiem Kaļķu ielā 1

No šodienas Rīgas Atbalsta centrā Ukrainas iedzīvotājiem Kaļķu ielā 1 ir atvērta LŪGŠANU UN PĀRDOMU TELPA, kuru pāris dienu laikā iekārtoja Rīgas Lutera draudzes kalpotāji un brīvprātīgie.
LŪGŠANU UN PĀRDOMU TELPĀ var lūgt, aizlūgt, raudāt, domāt, klusēt un vienkārši būt. Miera un klusuma oāze. Domāta tiem, kas tic, un tiem, kas šaubās, tiem, kas gribētu ticēt un tiem, kas mēģina ticēt. Un tiem, kas vairs nespēj ticēt. Pilnīgi visiem, kam šobrīd ir vajadzīgs spēks jaunai dienai. Katru dienu.
Uz LŪGŠANU UN PĀRDOMU TELPU ir aizceļojis arī mūsu, Lutera draudzes, vecā draudzes nama altāris.
Tagad tas kalpos Ukrainas bēgļiem. Gaidīsim viņu ātrāk mājās. Un lai visi ātrāk atgrieztos savās mājās.
Paldies Linards Rozentāls, Linda Naudina, Gints Saulīts, Ieva Ansone, Simona Kalniņa, Laima Geikina, Ainars Baštiks, Sigita Rozentāle, Ziedu Salons Ansis Orkide!