Iesildot XVI Latviešu Dziesmu svētki Kanadā /XVI Latvian Song Festival in Canada, kas notiks jau jūlijā, Rīgas Lutera baznīcā Torņakalnā 11. jūnijā 19.00 notiks plašs svētku koncerts CEĻĀ UZ SVĒTKIEM, kurā Dziesmu svētku Kanādā repertuāru atskaņos vairāk nekā 130 dziedātāju no 14 Latvijas un ārzemju latviešu koriem!
Koncertā izskanēs komponistu A. Purva, Ē. Ešenvalda, Ē. Jostes, H. Pavasara, I. Akerbergas, J. Ķeniņa, J. Norviļa, K. Zemīša, L. Ritmaņa, R. Tigula, T. Ķeniņa un V. Baštika darbi.
Koncerts tapis sadarbībā ar Pasaules Brīvo latviešu apvienība Kultūras fondu un padomi pirms apvienības ikgadējās sanāksmes Latvijā, un uz to aicināts ikviens interesents.
Pirms koncerta 18.30 Rīgas Lutera draudzes namā notiks arī Latvijas Nacionālā arhīva izstādes “Dziesmas spēks” simboliskā atklāšana. Izstāde ļaus iepazīties ar Dziesmu svētku vēsturi, sākot no I Vispārējiem latviešu Dziesmu svētkiem līdz 2023. gadā izskanējušajiem XXVII Vispārējiem latviešu Dziesmu un XVII Deju svētkiem.
Ieeja bez maksas.