KONFLIKTI, NOSLĒPUMI, SVĒTĪBAS – MANĀ DZĪVESSTĀSTĀ UN DZIMTĀ. PSIHOLOĢISKS UN GARĪGS DARBS AR GENOGRAMMU

23. un 24. oktobrī Rīgas Lutera draudzes namā norisināsies seminārs par genogrammu, uz kuru aicināts ikviens interesents. Genogramma palīdz detalizēti ieraudzīt, kā ģimenes vairāku paaudžu lielākie notikumi un savstarpējās attiecības spēj ietekmēt cilvēku tagadnes uzvedību un ikdienu, un rast psiholoģiskus un garīgus risinājumus, lai atbrīvotos no pagātnes nospiedumiem.

Semināra programma

  • Dalībnieku savstarpējā iepazīšanās: kāpēc es esmu šeit? Ko es sagaidu no šī semināra?
  • Biblisks, teoloģiskais un psiholoģisks ievads (L. Rozentāls)
  • Darbs mazajās grupās. Mērķis ir savas un citu grupas dalībnieku genogrammas netiesājošs izvērtējums, savas ģimenes sistēmas un dzimtas konfliktu, samezglojumu, svētību formulēšana. Grupas darbā saskatīto samezglojumu (viena vai divu) un svētību apzināšanās.
  • Klusais laiks. Laiks pastaigām un simbolu meklēšanai, kas simbolizētu katra paša samezglojumus un svētības, lai tos īpašā dievkalpojumā nestu altāra kā transformācijas vietas priekšā.
  • Vienkāršs dievkalpojums ar svēto Vakarēdienu.
  • Novērtējums un nākamā soļa aptveršana.

Norises laiks: 23. oktobrī 16.00 – 20.30 un 24. oktobrī 10.00 – 17.00.
Pieteikšanās termiņš: 9. oktobris.
Semināra dalības maksa: būsim pateicīgi par ziedojumiem šī pasākuma atbalstam.
Semināru vada mācītājs Linards Rozentāls un mazo grupu vadītāji: Ginta Bula, Žanete Drone, Elita Kreislere, Ieva Salmane-Kuļikovska, Inese Ebele.
Kontakti uzziņām: info@luteradraudze.lv, +371 29 150 499.

Sagatavošanās semināram: Līdz semināra sākumam katram dalībniekam būs jāizveido sava dzīvesstāsta un dzimtas genogramma, kura būs jāprezentē mazajā grupā (grupas lielums – 5 cilvēki). Plašāku informāciju par genogrammas sastādīšanu dalībnieki saņems 2 nedēļas pirms semināra sākuma.

Pieteikšanās

Grupa uz doto brīdi ir nokomplektēta, un pieteikšanās semināram ir noslēgusies.

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes.