Zvaigžņu bērnu piemiņas svētbrīdis 4.jūnijā

Šogad Zvaigžņu bērnu jeb mirušo mazo bērnu piemiņas svētbrīdis notiks 4.jūnijā plkst.16.00 tiešsaistē Zoom no pagaidām vienīgā Dvēseļu dārza Latvijā, kas atrodas Rīgā Sv. Alberta Romas katoļu baznīcas teritorijā. Svētbrīdi vadīs mācītājs Linards Rozentāls un mācītāja Dace Balode.

Pēc kopīgā tiešsaistes svētbrīža līdz plkst.20.00 Dvēseļu dārzā apbedīto piederīgie aicināti pieminēt savus Zvaigžņu bērniņus, ierodoties Dvēseļu dārzā klātienē INDIVIDUĀLI, ievērojot valstī noteiktos drošības pasākumus.
Piedalīties svētbrīdī 4.jūnijā pl.16.00 iespējams, sekojot Zoom saitei: https://zoom.us/j/8510447450

Šobrīd vienīgais Dvēseļu dārzs atrodas Rīgā, Sv. Alberta Romas katoļu baznīcas teritorijā, Liepājas ielā 38, Rīgā. Tuvāko mēnešu laikā plānots pabeigt otrā Dvēseļu dārza iekārtošanas darbus Rīgas Lutera baznīcas teritorijā, Torņakalna ielā 3, Rīgā.

Organizē:
VSIA Paula Stradiņa klīniskā universitātes slimnīcas
Garīgās aprūpes un sociālā darba dienests un Rīgas Lutera evaņģēliski luteriskā draudze
Kontaktpersonas:
Linards Rozentāls, Rīgas Lutera draudzes mācītājs, Tel. 29220416 un Kristīne Dzelzīte, Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas Garīgās aprūpes dienesta kapelāne, Tel. 26596830

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes.