Ziemsvētku un gadu mijas pasākumi Rīgas Lutera draudzē

Aicinām iepazīties ar Rīgas Lutera draudzes pasākumu kalendāru Adventā, Ziemsvētkos un gadu mijā. Decembrī Torņakalnā tiek plānota spilgta koncertdzīve, Adventa labdarības tirdziņš un vairāki svētku dievkalpojumi. Esat laipni gaidīti!

Dievkalpojumi

Māris Subačs_DIEVMĀTEPirmdien, 24. decembrī, Ziemsvētku vakarā, 14.00, 16.00, 18.00, 20.00

Otrdien, 25. decembrī, Kristus piedzimšanas svētkos, 11.00

Trešdien, 26. decembrī, Otrajos Ziemsvētkos, 11.00

Pirmdien, 31. decembrī, Vecgada vakarā, 18.00

Otrdien, 1. janvārī, Jaungada dienā, 18.00

Svētdien, 6. janvārī, Zvaigznes dienā, 11.00

Adventa tirdziņš

Trešajā Adventā, 16. decembrī, plkst. 13.00 visi mīļi aicināti uz Adventa labdarības tirdziņu Draudzes centrā, kurā vāksim ziedojumus cilvēku ar garīga rakstura traucējumiem atbalstam! Tirdziņā jūs sagaida muzikāli priekšnesumi, varena izsole, Vintage mantu tirdziņš, kārumi un karstie dzērieni, loterija ar vērienīgām balvām, grāmatu un atklātnīšu galds, košumlietas sev un mājām.

Koncerti

Ceturtdien, 20. decembrī, 19.00 Ginta Krievkalna un Uģa Rozes koncerts “Sirds ledus trauslumā”. Biļetes iepriekšpārdošanā “Biļešu paradīzes” kasēs un koncerta dienā baznīcā.

Sestdien, 22. decembrī, 20.00 Raimonds Ozols, Mārtiņš Ruskis, Kristīna Zaharova, Valts Pūce koncertā “Tik klusa un svēta”. Biļetes iepriekšpārdošanā “Biļešu paradīzes” kasēs un koncerta dienā baznīcā.

Svētdien, 23. decembrī, 13.00 dziesminieku noslēguma koncerts “Adventa Mūzikas svētki”. Piedalās Kārlis Kazāks, Ieva Akuratere un citi dziesminieki. Ieeja par ziedojumiem.

Otrdien, 25. decembrī, 17.00 Marijas Naumovas Ziemsvētku koncerts “Pa īstam”. Biļetes iepriekšpārdošanā “Biļešu paradīzes” kasēs un koncerta dienā baznīcā.

Trešdien, 26. decembrī, 16.00 un 19.00 latviešu komponistu Ziemsvētku dziesmu koncerts “Tev tuvumā”. Piedalās Aija Andrejeva, Marts Kristiāns Kalniņš un grupa “Putnu Balle” kopā ar īpašajiem viesiem Andri Keišu, Aivaru Hermani un Jāni Lūsēnu. Biļetes iepriekšpārdošanā “Biļešu paradīzes” kasēs un koncerta dienā baznīcā.

Ceturtdien, 27. decembrī, 19.00 Sergejs Jēgers un Ieva Kerēvica koncertā “Gaisma no sirds”. Biļetes iepriekšpārdošanā “Biļešu paradīzes” kasēs un koncerta dienā baznīcā.

Piektdien, 28. decembrī, 19.00 J.S. Baha “Ziemsvētku oratorija” ciklā “Eiropas Ziemsvētki”. Muzicē Valsts kamerorķestris “Sinfonietta Rīga”, Latvijas Radio koris, Elīna Šimkus, Sarah Kemeny-Packwood, Nicholas Mulroy un Kalvis Kalniņš. Biļetes iepriekšpārdošanā “Biļešu paradīzes” kasēs un koncerta dienā baznīcā.

Svētdien, 30. decembrī, 18.00 Ulda Marhilēviča Ziemsvētku koncerts. Piedalās Antra Stafecka, Gints Grāvelis un Jāzepa Mediņa Rīgas 1. mūzikas skolas zēnu koris. Biļetes iepriekšpārdošanā “Biļešu paradīzes” kasēs un koncerta dienā baznīcā.

Izmaiņas darba laikā

24., 25., 26., 31. decembrī un 1. janvārī mācītāji un Diakonijas vadītāja apmeklētājus nepieņem, kanceleja slēgta.

Svētdienas skolā Ziemsvētku brīvlaiks. Nodarbības atsākies svētdien, 13. janvārī.

Drēbju kamera slēgta no 16. decembra līdz 11. janvārim.

Meditācijas vakari 24. un 31. decembrī nenotiks!

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes.