Vasarsvētku Citādais dievkalpojums Torņakalnā 28.maijā 11.00

Citādais dievkalpojums ir Rīgas Lutera draudzē jau daudzus gadus ierasts Vasarsvētku dievkalpojuma formāts, kurā uzstājas dažādi Latvijā pazīstami mūziķi. Pasākuma ietvaros visi iegūtie ziedojumi tiek veltīti kādam aktuāli nozīmīgam mērķim. Šogad visi ziedojumi tiks veltīti Rīgas Lutera draudzes un baznīcas atbalstam.

Šogad Citādā dievkalpojuma muzikālajā daļā uzstāsies Latvijā zināmi mūziķi – Intars Busulis un Abonementa orķestris, Kaspars Zemītis, grupa Citi Zēni, Kristīne Pāže, Lutera draudzes koris, Pārmaiņu mūzikas kvartets, Liene Barons, Linda Naudiņa, Lutera draudzes grupa Sunshines, Lutera kvartets u.c.


“Vasarsvētkos rodas kaut kas tik izturīgs, tāda savstarpēja saprašanās, ka tā rada to, ko šodien saucam par draudzi – vietu, kur drīkst meklēt, jautāt, domāt, šaubīties, nezināt, brīnīties, piekrist un nepiekrist, ticēt un neticēt,” skaidro mācītājs L.Rozentāls.

Dārza svētku norisi ar dažādiem cienastiem atbalsta brīvprātīgie draudzes locekļi un uzņēmumi Gemoss, Tikai Karotes, Lapsas Māja, un citi draudzes atbalstītāji. Pasākumā par ziedojumiem būs pieejamas veselīgas uzkodas, dzērieni, pankūkas, citi gardumi.

Lai baudītu dārza svētkus ērti, aicinām līdzi ņemt segas vai saliekamos krēslus uz kā apsēsties dārzā.

Tiekamies Vasarsvētkos!

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes.