VASARSVĒTKOS NOTIKS LABDARĪBAS STĀDU IZSOLE

Vasarsvētkos, svētdien, 15. maijā pēc Citādā dievkalpojuma “Uzzied eņģeļu koks”, banzīcas dārzā notiks labdarības stādu izsole, kurā varēs iegādāties neparastus un retus augus.

Katrs cilvēks savā dzīvē izdara kādu paliekošu lietu – saraksta grāmatu, uzceļ māju, uzaudzina bērnus. Bērni, kuru dzīve paiet, cīnoties ar neizārstējamām slimībām, visbiežāk savus paliekošos darbus klusi un nemanāmi paveic līdzcilvēku sirdīs. Tomēr arī par viņu veikumu var liecināt redzamas un paliekošas lietas – koki. Šādi neparasti un reti augi būs pieejami izsolē, kur varēsiet iegādāties arī apgleznotus karamikas podus un Māra Subača zīmējumus.

izsole

 

apraksti (3)

 

“Uzzied eņģeļu koks” ir Bērnu paliatīvās aprūpes biedrības kustība, kuras ietvaros notiek koncerti, stādu tirdzniecība un izsole, un pasākumos gūtie ienākumi palīdz nodrošināt multidisciplināras komandas – ārsta, māsas, kapelāna, sociālā darbinieka, psihologa un psihoterapeita – atbalstu smagi slimajiem bērniem un viņu ģimenēm. Šosvētdien eņģeļu koks uzziedēs Torņakalnā, Rīgas Lutera draudzē.

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes.