Turpinās pieteikšanās vasaras nometnei

No 27. līdz 29. jūnijam Augšlīgatnē norisinās vasaras nometne “Dvēseles dziedināšanas ceļš“. Dalībnieku pieteikšanā turpinās līdz par ceturdienas, 26. jūnija vakaram. Piedalīties vasaras nometnē var jebkurš interesents, ja to uzrunā nometnes lekciju tēmas vai interešu darbnīcu ievirze. Piederība kādai draudzei vai konfesijai netiek prasīta.

Nometnes tēma saistīta ar personības ēnas iepazīšanu, dziedināšanu un personības izaugsmi. Nometnes pasākumi ir vērsti uz savas ēnas identificēšanu un tās izpausmju apzināšanos, savukārt nometnes lekcijās var uzzināt par garīgajām disciplīnām un instrumentiem, ieskaitot eneagrammu un divpadsmit soļu programmu, kā strādāt ar personības ēnas pusēm un virzīties pretī atbrīvotai, viengabalainai, pilnvērtīgai dzīvei.

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes.