Svētku laiks Rīgas Lutera draudzē

🌟24. decembrī

11.00 – IV Adventa un Ziemsvētku dievkalpojums ģimenēm un bērniem

13.00-16.00 – pastaigas Ziemsvētku dārzā “12 Svētās naktis” baznīcas teritorijā, kas iekārtots kā miera oāze ar ugunskuru vietām, egļu parku un romantisku foto stūrīti. Dārzā izvietota lielizmēra silīte, kurā katrs var iegulties un sajust sevī Ziemsvētku prieku, iekārtota labo domu un pateicību vieta klusumā…

14.00 – Ziemsvētku svētvakara dievkalpojums


16.00 – baznīcas pulksteņa vecās ciparnīcas ceturtās sveces iedegšana

16.00 – Ziemsvētku svētvakara dievkalpojums

18.00 – Ziemsvētku svētvakara dievkalpojums


🌟25. decembrī – Pirmajos Ziemsvētkos

11.00 – Pirmo Ziemsvētku dievkalpojums

13.00 – koncerts uz āra skatuves Ziemsvētku dārzā “12 Svētās naktis”, piedalās Anete Kozlovska, Kārlis Kazāks, Kristaps Vanadziņš, kamerkoris MoonBeams, Linda Naudiņa

Ziemsvētku dārzs iekārtots kā miera oāze ar ugunskuru vietām, egļu parku un romantisku foto stūrīti. Dārzā izvietota lielizmēra silīte, kurā katrs var iegulties un sajust sevī Ziemsvētku prieku, iekārtota labo domu un pateicību vieta klusumā…

16.00 – baznīcas pulksteņa vecās ciparnīcas nākamās sveces iedegšana – pirmā no 12 Svētajām naktīm


🌟26. decembrī – Otrajos Ziemsvētkos

13.00 – pastaigas Ziemsvētku dārzā “12 Svētās naktis” baznīcas teritorijā, kas iekārtots kā miera oāze ar ugunskuru vietām, egļu parku un romantisku foto stūrīti. Dārzā izvietota lielizmēra silīte, kurā katrs var iegulties un sajust sevī Ziemsvētku prieku, iekārtota labo domu un pateicību vieta klusumā…

16.00 – baznīcas pulksteņa vecās ciparnīcas nākamās sveces iedegšana – otrā no 12 Svētajām naktīm (tā turpināsim ik vakaru iedegt nākamo sveci katrai no 12 naktīm)


🌟31. decembrī 11.00 – Vecgada dievkalpojums


🌟1. janvārī 18.00 – Jaunā gada dievkalpojums

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes.