Svētdienas skolas rudens pārgājiens

Svētdien, 7. oktobrī, nodarbības Svētdienas skolā nenotiek, jo bērni ar vecākiem aicināti doties rudens pārgājienā uz Slokas purvu!

Sāksim un beigsim pārgājienu pie sēravota paviljona “Ķirzaciņa”, pa ceļam apmeklējot Slokas ezeru, kur atrodas peldošs putnu vērošanas tornītis, un purvu. Caur purvu iesim pa grantētu ceļu, kas ved gar Slokas un Vecā purva ezeriem un akačiem līdz Kūdrai, un bridīsim pa dubļainu meža taku līdz Lūžņu gravja sēravotam. Aptuvenais ceļa garums 16 km.

Līdzi ņemams prāvs groziņš ar pārtiku un dzērieniem, ērtas drēbes un apavi (vēlams tādi, par kuru sasmērēšanu nebūtu jāraizējas), lietusmētelis, rezerves zeķes, viegli maiņas apavi atpakaļceļam un izklājama plēve sēdēšanai.

Tiekamies plkst. 9.30 Ķemeros autostāvvietā pretī Ķemeru sanatorijai un sēravotam “Ķirzaciņa”. Pārgājiena beigas ap plkst. 16.00.

Transports

Pārgājiena dalībniekiem, kuri brauks ar sabiedrisko transportu, jābrauc ar autobusu Rīga-Kandava-Kuldīga līdz pieturvietai Ķemeri. Pietura atrodas uz Rīgas-Ventspils šosejas. No autobusa pieturas atbraukušie tiks aizvesti ar auto līdz pārgājiena sākuma vietai. Autobuss atiet no Rīgas autoostas plkst. 8.10 un Ķemeros piestāj plkst. 9.16. Biļete līdz Ķemeriem maksā 2.35 eiro. Biļetes kasēs pārtrauc pārdot 15 minūtes pirms autobusa atiešanas. Ir iespējams biļetes nopirkt iepriekš – vai nu kasē, vai internetā. No Rīgas līdz Ķemeriem ir apmēram 50 km.

Kontakti

Olga: 2950 8488 vai 67893664 (darbā).
Guna: 2644 3172.

Pieteikšanās pārgājienam

Error: Contact form not found.

 

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes.