Svētdienas skola atsāk darbu no 8. oktobra

Jēzus sacīja: “Laidiet bērniņus un neliedziet tiem pie Manis nākt,
jo tādiem pieder Debesu valstība.”
Mateja ev. 19:14

Ar prieku sākam mūsu draudzes Svētdienas skolas jauno mācību gadu! Svētdienas skolas nodarbības notiek dievkalpojuma laikā katra mēneša otrajā svētdienā. Nodarbību laikā bērniem ir iespēja dzirdēt, sajust un radoši piedzīvot dzirdēto Bībeles stāstu. Pārdomāt, uzdot jautājumus par dzirdēto un sajusto.

Mūsu skola ir atvērta visiem bērniem no 4 līdz 12 gadu vecumam. Mīļi gaidīti ir ne vien visi mūsu draudzes bērni, bet arī viņu draugi, skolas biedri, brālēni un māsīcas, kā arī tie, kuri vēl šaubās, vai būs interesanti!
Tuvākās Svētdienas skolas nodarbības notiks 8. oktobrī, 12. novembrī, 10. decembrī un 14. janvārī.

Pieteikšanās Svētdienas skolai: https://forms.gle/um4Pt9NHXzDNmJts8

Uz tikšanos Svētdienas skolā!

Lutera draudzes Svētdienas skolas skolotājas

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes.