Seminārs par bērnu adopciju

Trešdien, 27. maijā, plkst. 18:30 Rīgas Lutera Draudzes namā notiks seminārs par bērnu adopciju un citām iespējām, kā rūpēties par vairāk nekā 2000 bērniem, kas Latvijā aug bez ģimenes.

Seminārs domāts visiem, kurus interesē bāreņu aprūpes tēmas. Runāsim par dažādām ārpusģimenes aprūpes formām – viesģimeni, audžuģimeni, aizbildnību, adopciju. Stāstīsim arī par to, kā draudzes var iesaistīties darbā bērnu namos, kā arī par iespējām kalpot vasarā.

Seminārā piedalīsies Laila Henzele (Sociālo pakalpojumu aģentūras juriste), Sandra Rancāne (Rīgas Domes Labklājības departamenta pārstāve), Ārija Martukāne (audžuģimeņu biedrības „Terēze” vadītāja), kā arī Latvijas Kristīgās Alianses bāreņiem pārstāvji.

Pasākumu organizē Latvijas Kristīgā Alianse bāreņiem.

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes.