Seminārs “Kara laika mazbērni. Apzināšanās un dziedināšana.”

Kara un pēckara laikā dzimusī paaudze savu bērnībā piedzīvoto kara, represiju un izsūtījuma traumatisko pieredzi gan psiholoģiski, gan bioloģiski nodeva nākamai paaudzei un tie, savukārt, nodod vēl nākamajai. Tās bija traumas, ar kurām šī paaudze, būdami bērni, netika galā un neizstrādāja. Bet tas, ar ko mēs netiekam galā, nepazūd, jo neakceptēta un neintegrēta pagātne traucē dzīvot tagadnē. Tas iesēžas mūsu zemapziņā un neapzināti sāk diktēt mūsu izturēšanos, domāšanu un realitātes utzveri.

Traumatiskās pieredzes rezultātā kara laika bērniem izveidojies savs kolektīvs musturs, bet kara laika mazbērniem – savs. Un tāds ir arī nākamajām paaudzēm. Šie musturi rada un izraisa lielāko daļu psiholoģisko un garīgo problēmu individuālā un kolektīvā līmenī, ar ko šīm paaudzēm ir jācīnās, tai skaitā arī savā starpā. Laba dzīve nerodas no nekā, tā rodas no atvērtības Garam, kas samezglojumus atraisa, bet svētības sasien mūsos ciešāk.

Par semināru

Sestdien, 7. aprīlī, plkst. 10.00 – 16.00 Draudzes centrā notiks seminārs, kurā tiks apzināti kara laika bērnu un mazbērnu paaudžu musturi un traumatiskās pieredzes sekas. Seminārs paredzēts cilvēkiem, kuri vēlas rast izlīgumu ar sevi, saviem vecākiem, mūsu kopējo pagātni un Dievu un pēc iespējas viengabalaināku, autentiskāku, atvērtāku un dziedinātāku dzīvi.

Semināru vada mācītājs Linards Rozentāls.

Pieteikšanās

Lai pieteiktos semināram, lūdzu aizpildiet elektronisko pieteikuma formu!

Error: Contact form not found.

2018-04 KARA LAIKA MAZBĒRNI

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes.