Seminārs atbalstam pēc šķiršanās

Rīgas Lutera Draudzes namā 23. un 30. oktobrī un 6. un 13. novembrī plkst. 14.00 notiks seminārs atbalstam pēc šķiršanās, kuru vada sistēmiskā ģimenes psihoterapeite Nansija Lībiete.

divorce

Dzīvē mēdz būt gan satikšanās, gan šķiršanās. Šķiroties piedzīvojam sāpes un izmisumu, jūtamies bezcerīgi un satriekti, tomēr šo pieredzi varam izmantot, lai iepazītu sevi un iegūtu dzīvei jēgu. Nonākt pie dzīves būtiskākajām lietām ļauj liela mīlestība un lielas sāpes. Kāpēc? Ne vienu, ne otru mēs nevaram kontrolēt, tās mūs vienkārši nes. Kā iet šo ceļu un šķiršanās izraisītās ciešanas pārradīt priekā – par to seminārā. Ja vēlaties piedalīties, lūdzu, aizpildiet pieteikumu!

Papildus jautājumiem varat rakstīt e-pastu: sirdsmiers@gmail.com vai sazināties telefoniski ar nodarbību vadītāju Nansiju Lībieti: 26 406 256.

Pieteikšanās

Error: Contact form not found.

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes.