Seminārs atbalstam pēc šķiršanās

4., 11., 25. martā un 1. aprīlī plkst. 10.00 Rīgas Lutera draudzes centrā notiks seminārs atbalstam pēc šķiršanās. Semināru vadīs sistēmiskā ģimenes psihoterapeite Nansija Lībiete.

Dzīvē mēdz būt gan satikšanās, gan šķiršanās. Šķiroties piedzīvojam sāpes un izmisumu, jūtamies bezcerīgi un satriekti, tomēr šo pieredzi varam izmantot, lai iepazītu sevi un iegūtu dzīvei jēgu. Nonākt pie dzīves būtiskākajām lietām ļauj liela mīlestība un lielas sāpes. Kāpēc? Ne vienu, ne otru mēs nevaram kontrolēt, tās mūs vienkārši nes. Kā iet šo ceļu un šķiršanās izraisītās ciešanas pārradīt priekā – par to seminārā. Ja vēlaties piedalīties, lūdzu, aizpildiet pieteikumu.

Error: Contact form not found.

Papildu jautājumiem varat rakstīt e-pastu: sirdsmiers@gmail.com vai sazināties telefoniski ar nodarbību vadītāju Nansiju Lībieti: 26 406 256.

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes.