Turpinās pieteikšanās draudzes vasaras nometnei “ēna”

Turpinās pieteikšanās Rīgas Lutera draudzes Vasaras nometnei, kas no 1. līdz 3. jūlijam notiks Pārgaujas novada Raiskuma pagasta “Ķečos”. Šī gada tēma – “Ēna”. Nometne piedāvā daudzveidīgu programmu gan pieaugušajiem, gan bērniem, un tajā aicināts piedalīties jebkurš interesents – piederība kādai draudzei vai konfesijai netiek prasīta.

Plakats_ENA_2016

Transports

Uz nometnes norises vietu un atpakaļ kursēs autobuss, kuram aicinām pieteikties iepriekš. Brauciena cena abos virzienos vienai personai 6EUR. Izbraukšana paredzēta 1. jūlijā plkst. 16.30 no Draudzes nama Torņakalna ielā 3.

Pulcēšanās no plkst. 16.00. Lūdzu, ierodieties laicīgi, jo šoferis izbrauks precīzi plkst. 16.30, lai bez kavēšanās ierastos nometnes vietā. Uz akadēmiskajām 15 minūtēm aicinām nepaļauties – ja 16.30 nebūsiet autobusā, nāksies meklēt citu veidu, kā nokļūt nometnē.

Nometnes programma

Kamēr vecāki būs lekcijās, bērni varēs darboties Svētdienas skoliņā.

2016-05-19 11.43.57 am

Pieteikšanās nometnei

NB! Dalība nometnē tiks apstiprināta tikai pēc dalības maksas veikšanas ar pārskaitījumu draudzes kontā vai skaidrā naudā draudzes kancelejā. Cena par braucienu autobusā turp/atpakaļ no Draudzes centra ir 6EUR personai.

Dalības maksa maksājama Rīgas Lutera draudzes kontā:

Saņēmējs: Rīgas Lutera evaņģēliski luteriskā draudze
Konts: LV55HABA0551008460337 (Swedbank)
Reģistrācijas numurs: 90000066302
Informācija saņēmējam: Dalības maksa vasaras nometnē, dalībnieka vārds un uzvārds.

Error: Contact form not found.

Radošās darbnīcas un nodarbības

Lūdzu, ņemiet vērā, ka atsevišķās darbnīcās vietu skaits ir ierobežots!

nodarbibas-01 nodarbibas-02
nodarbibas-04
nodarbibas-05 nodarbibas-06 nodarbibas-07nodarbibas-08nodarbibas-09 nodarbibas-10 nodarbibas-11

Informācija

Sīkāku informāciju par nometni var uzzināt Draudzes kancelejā, kā arī sazinoties elektroniskiinfo@luteradraudze.lvivo.ielitis@inbox.lv vai lelde.bergere@gmail.com.

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes.