Retrīts “Mana dzīve – trauks Dieva rokās”

Retrīts

Mana dzīve – trauks Dieva rokās

28. martā, plkst. 10.00 – 17.30 baznīcas pagrabzālē

Jūs esat visas dzīvības Avota mājoklis. (Makrina Vīderkēra)

Viena no līdzībām par Dieva un cilvēka attiecībām tēlo mūs kā trauku dievišķā Meistara rokās. Trauki var būt tikpat daudzveidīgi, cik dažādi ir cilvēki, tomēr tos visus vieno kāds virsmērķis – sniegt telpu saturam. Dzīve ir mijiedarbība starp mūsu dzīves trauka formu, kas laika gaitā tiek pakļauta satricinājumiem un pārmaiņām, un telpu trauka iekšpusē mūžīgajam dievklātbūtnes saturam, kas arvien atjaunojas.

Ko nozīmē būt unikālam, neatkārtojamam dievišķās klātbūtnes traukam? Kas veido mana dzīves trauka formu? Kas piešķir tam vērtību? Kā uzturēt sevi atvērtu un tīru? Ko darīt ar dzīves trauka plaisām un robiem? Kā iztukšot veco un uzņemt jauno saturu? Kā būt par svētīgas veldzes krūzi tuvākajam, izslāpušajai pasaulei?

Tie ir tikai daži no jautājumiem, ko pārdomāsim dienas garumā 6 posmos, mijoties uzrunām, apceres impulsiem un indivuālajam laikam klusumā un atvērtībā tematiskā retrītā iekšēja un ārēja klusuma laikā padziļinātai dvēseles sarunai ar Dievu. Ieklausīsimies, lai sadzirdētu dievišķās ieceres impulsus mūsu dzīvei.

Retrītu vada: evaņģēliste Linda StraumeLatvijas Kultūras akadēmijas un Lutera akadēmijas docētāja, retrītu un svētceļojumu vadītāja, gongu meditācijas skolotāja.

 

Lūgums līdzi paņemt savu iemīļoto tējas vai kafijas krūzi un ‘groziņu’ kafijas/tējas pauzēm!

Dalība par ziedojumu sākot no 10 eiro. 

Dalībnieku skaits ierobežots. 

Pieteikties:

Error: Contact form not found.

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes.