Baznīcas remonts un izmaiņas dievkalpojumu norisē

Šā gada 2. februārī ir sākts mūsu baznīcas remonts, un tā pirmais posms – altārdaļas remonts – ilgs līdz 1. aprīlim.

Baznīcas remontu pēc interjera mākslinieces Ināras Cines skicēm veiks konkursa kārtībā izvēlēts būvuzņēmējs “R.A.Kaspari”. Darbus vadīs Raivis Kaspars un uzraudzīs būvuzraugs Vilnis Gavars.

Izmaiņas dievkalpojumu norisē

Vēlamies jūs informēt par izmaiņām dievkalpojumu norisē altārdaļas remonta laikā.

Dievkalpojumi ceturtdienās un sestdienās plkst. 18.00 notiks Draudzes namā. Pirms dievkalpojumiem mācītājus varēs satikt Draudzes nama mācītāju telpā. 

Dievkalpojumi svētdienās plkst. 10.00 un 12.00 notiks baznīcā. Altāra daļa remonta laikā (arī dievkalpojumos) būs aizsegta. Satikt mācītājus pirms svētdienas dievkalpojumiem varēs, kā ierasts – mācītāju telpā, tikai ienākot tajā no ārpuses, baznīcas kreisās puses altāra galā.

Remontdarbi vienmēr ir saistīti ar noteiktām neērtībām, taču to atlikšana uz vēl kādu laiku novestu pie lielāka baznīcas nolietojuma un līdz ar to arī apjomīgāka remonta nākotnē.

Ziedojumi

Baznīcas atjaunošanas darbus varam sākt, tikai un vienīgi pateicoties draudzes locekļu un labas gribas cilvēku ziedojumiem. Lai īstenotu visas baznīcas remontu, mūsu visu atbalsts būs nepieciešams arī turpmāk. Sirsnīgi aicinām ikvienu atbalstīt baznīcas atjaunošanas darbus ar naudas līdzekļiem, ziedojot tos Rīgas Lutera draudzes bankas kontā.

Saņēmējs: Rīgas Lutera evaņģēliski luteriskā draudze
Konts: LV84HABA0551016585796 (Swedbank)
Konts: LV75UNLA0050003186630 (SEB bankā)
Reģistrācijas numurs: 90000066302
Informācija saņēmējam: Baznīcas remontam

Paldies ikvienam, kas jau ir atbalstījis vai vēl tikai atbalstīs šo cēlo un tik ļoti vajadzīgo darbu!

 

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes.