Projekts “Izsaiņo Ziemassvētkus 2021”

Esam saņēmuši Rīgas domes Labklājības departamenta finansējumu draudzes projektam “Izsaiņo Ziemassvētkus 2021”. Aicinām pieteikties brīvprātīgos palīgus.

Diakonijas un mūsu draudzes nodibinājuma “Torņakalna fonds”  kopīgi izstrādātais projekts “Izsaiņo Ziemassvētkus 2021 ” ir saņēmis Rīgas domes Labklājības departamenta līdzfinansējumu EUR 1500 apmērā. Šī projekta ietvaros iepriecināsim un sniegsim atbalstu draudzes senioriem trūcīgām ģimenēm un personām ar īpašām vajadzībām. Projektā paredzēts sagatavot 150 dāvanu kastes, kas padarīs gaišāku Ziemassvētku gaidīšanas laiku un pašus svētkus.

Aicinām brīvprātīgos palīgus pie radošiem sagatavošanās darbiem – apsveikumu, svētku rotājumu u.c. materiālu veidošanas, noformēšanas un saiņošanas.

Pieteikties pie diakonijas darba vadītājas Ievas Ansones. Tālr.:+ 371 28345443

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes.