IZMAIŅAS SAISTĪBĀ AR ATVIEGLOJUMIEM IEROBEŽOJUMOS NO 12. MAIJA

Mācītāju pieņemšana un draudzes kanceleja

Mācītāji atsāk pieņemt apmeklētājus klātienē Draudzes centrā – otrdienās un trešdienās plkst. 17.00-18.30. Pirms dodaties uz pieņemšanu, sazinieties, lūdzu, ar mācītāju – daudzus jautājumus var atrisināt arī neklātienē, tādā veidā mazinot cilvēku plūsmu Draudzes centrā. Mācītāju kontakti>>
Pieņemšanu laikā – otrdienās un trešdienās plkst. 17.00-18.30 – atvērta būs arī draudzes kanceleja.

Atvērta baznīca

Maijā trešdienās un sestdienās plkst. 12.00-18.00 Rīgas Lutera baznīca būs atvērta un pieejama apmeklētājiem. Lūdzam ievērot 2 metru distanci, dezinficēt rokas, nedrūzmēties priekštelpā un ievērot, ka baznīcā nedrīkst atrasties vairāk kā 25 cilvēki vienlaikus. Saudzēsim cits citu!
No 1. jūnija, kā katru vasaru, baznīca būs atvērta katru dienu plkst. 12.00-18.00. Lai to nodrošinātu, aicinām pieteikties brīvprātīgajām dežūrām baznīcā. Pieteikuma anketa atrodama šeit>>

Svētā Vakarēdiena saņemšana

Pēc svētdienas svētbrīža Torņakalna virtuālajā telpā vietnē Zoom būs iespēja doties uz baznīcu pie dievgalda. Tomēr aicinām būt atbildīgiem un izvērtēt iespējamos riskus!

Norises plāns:

– plkst. 11.00, kā katru svētdienu, vienojamies kopīgā svētbrīdī Torņakalna virtuālajā telpā platformā Zoom. Aicinām tos, kas dosies uz baznīcu ar automašīnu, atbraukt jau uz plkst. 11.00 un pievienoties svētbrīdim no savām viedierīcēm, sēžot automašīnā baznīcas teritorijā;

– uzreiz pēc svētbrīža – ap plkst. 12.00 – baznīca būs atvērta un mācītājs jūs tur sagaidīs pie dievgalda;

– pie dievgalda nākt gribētājus lūdzam veidot rindu, ievērojot 2 metru distanci, un dezinficēt rokas ar līdzekli, kas būs pieejams pie baznīcas ieejas. Vakarēdiens tiks pasniegts vienreiz lietojamos trauciņos;

– baznīcā būs pieejama arī lūgšanu lapiņa un svētbrīža sprediķa teksts, kurus iesakām izmantot, ja nebūs bijusi iespēja noskatīties svētbrīdi internetā;

– Svēto Vakarēdienu būs iespēja saņemt līdz apmēram plkst. 14.00 vai līdz pēdējam apmeklētājam.

Seminārs “Kam es ticu?”

Ir iespēja pieteikties iesvētes mācības semināram, kurš notiks 7., 14., 21. un 28. jūlijā plkst. 19.00. Pieteikšanās>>

 

* Dievkalpojumi vienkopus esošo cilvēku skaita ierobežojumu dēļ pagaidām paliks tiešsaistē un ierakstos.

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes.