PIETEIKŠANĀS VASARAS DEŽŪRĀM BAZNĪCĀ

Aicinām pieteikties brīvprātīgos dežūrām Rīgas Lutera baznīcā, Torņakalna ielā 3, 2021.gada jūnija, jūlija un augusta mēnešos. Šajā laikā, atkarībā no brīvprātīgo atsaucības, baznīca būs atvērta darba dienās vismaz 1 dienu nedēļā laikā no 12.00 līdz 18.00.

Brīvprātīgo dežurantu ieguvums ir iespēja 6 studnas pabūtu dievnamā, veltot savu laiku mērķtiecīgai Dieva klātbūtnes baudīšanai. Šis laiks ir kā meditācija, satikšanās. Brīvprātīgo dežurantu uzdevums – būt modriem gan kalpojot dievnama uzrauga lomā, gan radot iespēju ikvienam, kurš vēlas, rast mieru atvērtajā baznīcā šī gada vasaras mēnešos!
Lai pieteiktos, lūdzu aizpildiet pieteikuma anketu, norādot vēlamos dežūru datumus: https://forms.gle/dXBnhENyD7aRmSTq8

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes.