Par sarunu ar arhibīskapu

7. augustā notikušajā sarunā ar arhibīskapu Jāni Vanagu mēs ar draudzes padomes priekšsēdētāju Žaneti Droni izklāstījām radušos situāciju Lutera draudzē un saņēmām arhibīskapa izpratni par draudzes padomes tālākajiem soļiem un rīcību krīzes pārvarēšanā un situācijas stabilizācijā. Pārrunājot jautājumu par otra mācītāja aicināšanu, vienojāmies, ka draudze ir tā, kas aicina mācītāju no Latvijas Evaņģēiski luteriskās baznīcas mācītāju saraksta. Līdz ar to draudzes padome kopā ar mani uzņemas galveno lomu jauna mācītāja meklēšanā un uzrunāšanā. Arhibīskaps izteica arī dažas konkrētas idejas par kādiem kandidātiem un viņu izvēles kritērijiem, kas rezonēja arī ar mūsu priekšstatiem par to, kāds varētu būt otrs mācītājs draudzē.

Vēl viena mums visiem svarīga ziņa ir, ka draudzes padome otrdien, 4. augustā, par draudzes valdes priekšsēdētāju līdz turpmākam ievēlēja valdes locekli Inesi Stankeviču, jo šis valdes amats kļuva vakants, mācītājam Kasparam Simanovičam pārtraucot kalpošanu draudzē. Inese Stankeviča šos pienākumus veiks brīvprātīgi.

Draudzes mācītājs Linards Rozentāls

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes.