Par draudzes darbu mācītāja Linarda Rozentāla atvaļinājum laikā

VIESMĪLĪBAS MĒNESIS RĪGAS LUTERA DRAUDZES DIEVKALPOJUMOS

Mācītājs Linards Rozentāls no 5. oktobra līdz 6. novembrim būs ikgadējā atvaļinājumā, ko apvienos ar pētniecības darbu arī ārpus Latvijas. Šajā laikā dievkalpojumos varēsim sastapt citu Rīgas draudžu mācītājus, iepazīstot un piedzīvojot kristīgās kopienas daudzveidību un brālīgumu. 11. un 18. oktobrī svētdienas dievkalpojumā kalpos Rīgas Vecās Sv. Ģertrūdes draudzes mācītāji, bet 25. oktobrī un 1. novembrī – Rīgas Doma draudzes mācītāji.

Savukārt sestdienu vakaru kontemplatīvajos dievkalpojumos evaņģēlistes Lindas Straumes vadībā apcerēsim, ko mums katram nozīmē būt unikālam, neatkārtojamam dievišķās klātbūtnes traukam. Kas veido mana dzīves trauka formu? Kas piešķir tam vērtību? Kā uzturēt sevi atvērtu un tīru? Ko darīt ar dzīves trauka plaisām un robiem? Kā iztukšot veco un uzņemt jauno saturu? Kā būt par svētīgas veldzes trauku tuvākajam, izslāpušajai pasaulei?

SVĒTDARBĪBAS MĀCĪTĀJA LINARDA ROZENTĀLA PROMBŪTNES LAIKĀ

Kristības var pieteikt draudzes kacelejā tās darba laikā. Laulības varēs pieteikt novembrī, kad mācītājs būs atpakaļ. Ja noteikti nepieciešams sazināties ar mācītāju Rozentālu, lūdzam rakstīt uz info@luteradraudze.lv.

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes.