Noderīgi zināt – biežāk uzdotie jautājumi par draudzes nometni

NOMETNES DALĪBNIEKI

#pieaugušie #bērni #mācītāji #suņi?

Rīgas Lutera draudze ir lielākā luterāņu draudze Latvijā – mums ir vairāk nekā 5 000 draudzes locekļu. Ar nometnes palīdzību mēs gribam dot brīvu telpu sadraudzībai, vienlaikus pievēršoties cilvēka garīgo uzdevumu meklējumiem. Nometnē mīļi gaidīti arī citi interesenti, kurus uzrunā tēmas aktualitāte un iespēja jēgpilni pavadīt brīvo laiku – lai piedalītos, nav nepieciešams būt Rīgas Lutera baznīcas draudzes loceklim.

Nometnes lekcijas un dievkalpojumu vadīs Rīgas Lutera draudzes mācītāji Indulis Paičs, Linards Rozentāls un Kaspars Simanovičs.

Nometnes programma veidota tā, lai visi justos labi. Kamēr pieaugušie klausās lekcijas un aktīvi diskutē, bērni var iesaistīties radošās aktivitātēs. Tāpat būs dažādas talantu darbnīcas, meistarklases, meditācijas sesijas, ķermeņa prakses un sporta aktivitātes. Sestdienas vakarā iestudēsim izrādi un dosimies aizraujošā nakts pārgājienā bērniem un pieaugušajiem (ņemiet līdzi lukturīšus!), savukārt svētdienas rītā notiks īpašs brīvdabas dievkalpojums ar Svēto Vakarēdienu.

Mājdzīvnieku līdzi ņemšanai nepieciešams individuāls saskaņojums – lūdzu sazināties ar Leldi! Tālrunis: 26399737, e-pasts: lelde.bergere@gmail.com

TRANSPORTS

#KāNokļūt #arAuto #autobuss #kemperi

Nometnes norises vieta – Ķeči Pārgaujas novadā – atrodas nepilnu 100 km jeb pusotras stundas brauciena attālumā no Torņkalna. Vairums nomet nes dalībnieku ik gadu uz nometni dodas ar savu transportu. Taču dalībnieku ērtībām būs nodrošināts arī autobuss.

JA BRAUCAT AR SAVU AUTO: Waze un Google navigācijās meklēt Ķeči, Raiskuma pagasts (atpūtas vieta Ungura ezera krastā). Tuvojoties Ķečiem, būs izvietotas vizuālas norādes. Ja nomaldāties, droši zvaniet Ivo (tālr.: 26353575) vai Leldei (tālr.: 26399737). Auto novietošana piebraucamā ceļa malās un pļavā – vietas pietiks visiem. Arī kemperiem!

JA JŪSU AUTO IR BRĪVAS VIETAS:un esat ar mieru ņemt līdzbraucējus, aicinām elektroniskās reģistrācijas anketā to norādīt. Organizatori padalīsies ar kontaktiem, lai šoferīši un līdzi braukt gribētāji var savā starpā sazināties.

JA BRAUCAT AR AUTOBUSU: lūdzam rezervēt sēdvietu līdz 30.jūnijam(aizpildot reģistrācijas anketu, piesakoties Draudzes centra kancelejā vai rakstot uz e-pastu: draudzesnometne@gmail.com).  Brauciena maksa abos virzienos – 8 EUR. Izbraukšana no Torņkalna baznīcas (Torņkalna iela 3, Rīga) piektdien, 30.jūnijā, plkst. 17:00 (pulcēšanās Draudzes centrā no plkst. 16:30), atgriešanās svētdien, 2.jūlijā, pēc kopīgās programmas noslēguma.

NAKTSMĪTNES

#telts #zemJumta #WC

Vasaras nometne ir lieliska iespēja vismaz reizi gadā nakšņot brīvā dabā un dušas vietā izbaudīt peldi Ungura ezerā. Ķeču tuvējās pļavas uz nometnes laiku pārvēršas šarmantā telšu pilsētiņā. Par telti un guļamaprīkojumu gan jāparūpējas pašiem. Centrālajā ēkā un teritorijā ir pieejamas labierīcības.

Iekštelpās iespējams ierobežotu skaitu cilvēku. Priekšroka tiek dota dalībniekiem ar pavisam maziem bērniņiem (līdz 2 gadiem) un tiem dalībniekiem, kuri veselības stāvokļa dēļ nevar nakšņot teltī. Par nakšņošanas iespēju iekštelpās lūdzam vienoties individuāli pie dalības reģistrācijas klātienē vai elektroniski, rakstot uz: draudzesnometne@gmail.com

Tāpat iespējams rezervēt istabiņas kādā no tuvējās apkārtnes viesu namiem – 10 km rādiusā ir pāris muižas, vairākas brīvdienu mājas un kempingi, bet tad jārēķinās ar papildus izmaksām.

ĒDINĀŠANA

#maltītes #alerģijas #ūdens

Visiem nometnes dalībniekiem ir paredzētas sešas ēdienreizes (iekļauts dalības maksā) – vakariņas atbraucot piektdienas vakarā; brokastis, pusdienas un vakariņas sestdien, kā arī brokastis un pusdienas svētdien. Iepriekš piesakot, iespējams nodrošināt arī veģetāru ēdienu. Lūdzam to norādīt pie dalības reģistrācijas!

Visas nometnes laikā būs pieejams dzeramais ūdens. Par ziedojumiem būs iespējams cienāties ar smalkmaizītēm un kafiju.

DALĪBAS MAKSA

#maksāLaicīgi #atlaides #palīdziCitiem

Līdz 10.jūnijam* No 11.jūnija
Pilna dalības maksa 35 EUR 40 EUR
Bērniem līdz 3 gadu vecumam bez maksas bez maksas
Bērniem no 4 līdz 7 gadiem 10 EUR 15 EUR
Bērniem no 8 līdz 14 gadiem 15 EUR 20 EUR
Brīvprātīgais palīgs (iepriekš saskaņojot ar organizatoriem) 20 EUR 20 EUR
Vienas dienas dalība 20 EUR 20 EUR
Ģimenēm, sākot ar trešo bērnu, dalības maksa nav jāmaksā.

*Samazinātā dalības maksa tiek piemērota, ja apmaksa veikta līdz 10.jūnijam (ieskaitot). Ja reģistrācijā norādīta samazinātā cena, bet apmaksa līdz 10.jūnijam nav veikta, jāsedz pilna dalības maksa.

Ja dalības maksa ir vienīgais šķērslis, lai dotos uz nometni, lūdzam sazināties individuāli – iespēju robežās Rīgas Lutera draudze centīsies rast risinājumu. Rīgas Lutera draudzes Diakonijas vadītāja Ieva Ansone: ieva.ansone@luteradraudze.lv, tālrunis: 28345443.

Savukārt, ja varat un vēlaties atbalstīt to draudzes locekļu nokļūšanu pasākumā, kuriem nometnes apmeklējums nav iespējams finansiālu apstākļu dēļ, būsim pateicīgi par mērķa ziedojumiem.

Dalības maksu var maksāt, veicot pārskaitījumu:

Saņēmējs: Rīgas Lutera evaņģēliski luteriskā draudze

Konts: LV55HABA0551008460337 (Swedbank)

Reģistrācijas numurs: 90000066302

Informācija saņēmējam: Dalības maksa vasaras nometnē, dalībnieka vārds un uzvārds.

Dalības maksu var maksāt arī klātienē Draudzes centrā līdz 28. jūnijam.

SAZIŅA

#kamZvanīt #jautājums #koDarīt

Jautājumu vai neskaidrību gadījumā lūdzam vērsties Rīgas Lutera draudzes centra kancelejā, rakstīt uz draudzesnometne@gmail.com, lelde.bergere@gmail.com, ivo.ielitis@gmail.com, vai arī zvanīt Leldei (tālr.: 26399737) vai Ivo (tālr.: 26353575).

UZ DRĪZU TIKŠANOS NOMETNĒ!

Pieteikties nometnei>>

Atpakaļ uz informāciju par nometni>>

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes.