Lutera draudze savā 132. dzimšanas dienā aicina atbalstīt Ukrainu

Tuvojas mūsu draudzes dzimšanas diena. Taču 24. februāris – diena, kad 1891. gadā iesvētīja Lutera baznīcu – nekad vairs nebūs parasta kalendāra diena. Šajā dienā gadsimtiem ilgi cilvēki atcerēsies un aizdomāsies par neprātu, ļaunumu, genocīdu pret ukraiņu nāciju, nežēlību, necilvēciskumu, apsēstību ar “pasaules glābšanas” ideju, pieminēs nomocītos un bojā gājušos. Šajā dienā atcerēsies, ka tumsai tomēr vienmēr pastāv iespēja atdzimt, un ka neviena cilvēcības uzvara negarantē no necilvēciskuma brīvu nākotni.

Atzīmējot draudzes dzimšanas dienu, sadarbībā ar Ukrainas labdarības organizāciju “Я допоможу” aicinām piedalīties akcijā Ukrainas atbalstam! Līdz 26. februārim lūdzam ziedot sadzīves preces (sarakstu skatīt zemāk), piedalīties lūgšanās par Ukrainu dievkalpojumos svētdienās, kā arī atbalstīt labdarības organizāciju “Я допоможу” finansiāli.

Pirmais dievkalpojums Ukrainas atbalstam notiks jau šo svētdien, 29. janvārī 11.00.

Sadzīves preces aicinām nest uz Lutera draudzes centru svētdienās un kancelejas darba laikā (otrdienās 15.00-19.00 un trešdienās 15.00-18.00), ko uz Ukrainu nogādāsim ar mūsu draudzes locekļa un brīvprātīgā Ukrainā Jura Ulmaņa palīdzību.

Lai Dievs sargā Ukrainu!

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes.