Noslēgta pieteikšanās atbalsta grupai līdzatkarīgajiem

Patlaban noslēgta pieteikšanās Atrbalsta grupai līdzatkarīgajiem, kas no 2016. gada 28. septembra baznīcas pagrabzālē notiks katru trešdienu plkst. 18.30.

Atbalsta grupa līdzatkarīgajiem

Atbalsta grupa līdzatkarīgajiem ir paredzēta cilvēkiem, kuriem ir attiecību atkarība jeb līdzatkarība. Līdzatkarība ir emocionāls, psiholoģisks un uzvedības stāvoklis, kas veidojas no tā, ka cilvēks ir ilgstošu laiku pakļauts un praktizējis vardarbīgus, nomācošus, parasti ģimenē, vai pat no paaudzes uz paaudzi nodotus likumus. Likumus, kuri liedz cilvēkam paust patiesās jūtas, liedz tieši un atklāti runāt par svarīgiem, personīgiem un attiecību jautājumiem, un, kuru rezultātā izveidojas dzīves un attiecību veids, kas paralizē pilnvērtīgu dzīvošanu un pilnvērtīgas attiecības.

Bartosz-Kosowski-Co-Addiction-4

Visiem stāstiem par līdzatkarību ir viens kopīgs motīvs. Līdzatkarība vienmēr sevī ietver mūsu atbildes un reakcijas pret cilvēkiem mums apkārt, kādu iespaidu citi cilvēki atstāj uz mums un veidu, kā mēs, savukārt, cenšamies ietekmēt citus – vai tie būtu alkohola, spēļu, seksa atkarīgie, cilvēki ar ēšanas traucējumiem vai normāli cilvēki.

Nodarbības

Līdzatkarības atbalsta grupas tikšanās laikā tiks izmantoti Divpadsmit Soļu programmas materiāli un piedāvātas mākslas terapijas metodes. Divpadsmit Soļu programma palīdz dalībniekiem labāk saprast un pieņemt pašiem sevi, dzirdēt sevi, atklāt savas jūtas un vajadzības, iegūt jaunu redzespunktu, no kura palūkoties uz grūtībām. Divpadsmit Soļu programma palīdz dalībniekiem saņemt atbalstu, iziet no pašizolācijas un mācīties jaunus uzvedības modeļus, kuri ved uz pilnvērtīgāku dzīvi. Grupas tikšanās ilgums – 3 stundas.

Grupu vada geštaltterapeite, mākslas terapeite Agija Bogdanova.

 

 

*Bartoša Kosovski ilustrācija

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes.