Labdarības akcija “Zvaigzne austrumos”

ZALabdarības akcija „Zvaigzne austrumos” jau otro gadu aicina iepriecināt kara šausmas piedzīvojušos bērnus. Akcijas mērķis ir līdz 7. decembrim savākt 6000 kurpju kastes ar dāvanām sīriešu un irākiešu bēgļu bērniem Jordānijā, sudāniešu bēgļu bērniem Ēģiptē un bēgļu bērniem, kas ar laivām izcēlušies vai izglābti Vidusjūras ūdeņos, un šobrīd patvērumu atraduši Maltas salā. Apvienoto Nāciju Organizācija (ANO) saka, ka pasaulē ir vairāk nekā 6 miljoni bērnu, kas karadarbības dēļ palikuši bez mājām.

Pagājušajā gadā akcijai dāvanu kastītes ziedoja skolas, bērnudārzi, uzņēmumu kolektīvi, draudzes un privātpersonas.

Lai sagatavotu dāvaniņu, ir vajadzīga tukša kurpju kaste, to piepilda ar mīkstām un citām rotaļlietām, spēlēm, higiēnas piederumiem, ko siltu ziemas apstākļiem – cimdiem, šallēm, cepurēm, arī vilnas zeķītēm, plediem un citām sadzīvē nepieciešamām lietām, arī kādiem saldumiem – ledenēm vai cietām konfektēm. Uz kastes salasāmi uzraksta, kāda bērna dzimumam un vecumam dāvana ir nokomplektēta.

Kad kastīte sagatavota, jānoziedo 5 eiro ceļa nauda biedrības “Baltic Global Initiative” kontā un jānogādā kastīte kādā no pieņemšanas punktiem Latvijā, piemēram, uz Rīgas Lutera Draudzes namu tā darba laikos.

Vairāk par akciju ZvaigzneAustrumos.lv.

 

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes.