Kontemplatīvie dievkalpojumi katra mēneša 1. un 3. ceturtdienā 18.00

Arī šajā gadā Rīgas Lutera draudzē katra mēneša 1. un 3. ceturtdienā turpina notikt KONTEMPLATĪVIE DIEVKALPOJUMI

Kas ir kontemplācija? Būt kontemplatīvam nozīmē vairāk “būt klāt” – ar sirdi, ar prātu, ar ķermeni – pilnībā būt tam, kas ir, kas notiek un kas varētu būt. Kontemplatīvais dievkalpojums ir telpas radīšana mūsu ikdienas skrējiena, darbdienas vakarā, kurā mēs apstājamies, nomierināmies, iekšēji apklustam un atveramies – dziļas ieklausīšanās brīdim un apzināta Svētā Vakarēdiena mielasta brīdim, lai labāk savienotos ar sevi un dievišķo mīlestību. Šie Kontemplatīvie dievkalpojumi ir daļa no tām garīgām praksēm, kurās mūsos veidojas daudz viengabalaināka, ar sirdi savienota zināšana, kas uztver realitāti tādu, kāda tā ir, un mēs arī sākam mīlēt lietas pašas par sevi un tādas, kādas tās ir – visu, visu ietvert vienā mīlestības pilnā skatienā.

📍Tuvākie Kontemplatīvie dievkalpojumi 1. februārī un 15. februārī 18.00 Rīgas Lutera draudzes centrā Torņakalnā.

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes.