KONFERENCE PAR TĒVA LOMU ĢIMENĒ 12.JŪNIJĀ

LELB Diakonijas centra konferenču cikla “Gribu dzīvot” ietvaros šī gada 12.jūnijā pl. 9.00 notiks tiešsaistes konference, kas veltīta ģimenei un īpaši tēva lomai, tās nozīmību un neaizvietojamību, raugoties no bērna interešu perspektīvas.

* Kā kļūt par labu tēvu, ja pašam laba tēva parauga nav bijis?
* Kā dziedināt vīrieša sirds ievainojumus un tos nenodot nākamajai paaudzei?
* Kāda ir vīra un tēva lomu savstarpējā mijiedarbība?

Konferences mērķis ir aktualizēt šos un līdzīgus jautājumus, veicināt diskusiju un aicināt gan topošos, gan esošos tēvus meklēt atbildes uz sev būtiskiem jautājumiem, kas skar vienu no nozīmīgākajām un atbildīgākajām cilvēka dzīves pieredzēm – kļūšanu par tēvu.
Vairāk informācijas un konferences programma pieejama šeit.
Pieteikšanās dalībai ŠEIT.

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes.