Ja nepieciešama palīdzība, lai veiktu vakcināciju pret Covid-19

Aicinām atsaukties, ja nepieciešama palīdzība, lai veiktu vakcināciju pret Covid-19

Mīļie Draudzes locekļi un Torņakalna līdzgaitnieki! Ja neesat vēl paguvuši vakcinēties pret Covid-19, draudzes Diakonija palīdzēs Jums rezervēt konkrētu vakcinācijas laiku un, ja nepieciešams, seniorus atbalstīs ar transportu, nokļūšanai vakcinācijas vietā. Sirsnīgi lūdzam sazināties ar Diakonijas vadītāju Ievu Ansoni tālr.28345443 vai Draudzes priekšnieci Inesi Ebeli tālr.29466525. Aicinām atsaukties īpaši draudzes seniorus un ikvienu cilvēku, lai pieteiktos uz konkrētu vakcinācijas laiku, pieteiktu vakcināciju mājās (pieejama no 70 gadu vecuma) vai, ja nepieciešama palīdzība ar transportu. Visi kopā rūpēsimies par savu un līdzcilvēku veselību, atbalstīsim mūsu mediķus un palīdzēsim vakcinēties ikvienam!

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes.