Izmaiņas Drēbju kameras darbā

Ņemot vēro lielo apjomu ziedoto drēbju, kas prasa šķirošanu un apstrādi, aprīlī Drēbju kamerā mantiskus ziedojumus vairs nepieņems. To pieņemšana atsāksies maijā.

20160416_144839

Esam ļoti pateicīgi par jūsu ziedojumiem, vienīgi vēlamies lūgt: pirms ziedot (drēbju kamera pieņem ne vien apģērbu un apavus, bet arī virtuves un saimniecības piederumus un ierobežotā daudzumā grāmatas), ļoti lūdzam izvērtēt šo priekšmetu stāvokli – vai tie ir lietojami, nebojāti un tīri – ziedotajām mantām nevajadzētu pazemot palīdzības saņēmējus. Netiek pieņemti netīri, nemazgāti, saplēsti, stipri nolietoti apģērbi un apavi, bojāti trauki, saimniecības un elektropiederumi, saplēstas grāmatas un veci periodiskie izdevumi.

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes.