Citādais Advents vārdos un mūzikā GAISMU GAIDOT

I Adventa vakarā, 3.decembrī 17.00, Rīgas Lutera baznīcāTorņakalnā notiks Citādais Advents vārdos un mūzikā “Gaismu gaidot”.

Ziemsvētkus gaidot aicinām uz ļoti sirsnīgu satikšanosvārdos un mūzikā ar mūsu ilggadējiem un mīļiem draugiem – Kasparu Zemīti,Rēziju Kalniņu, Elzu Rozentāli, Kristīni Pāži, grupu Sudden Lights, RīgasLutera draudzes kori un citiem sabiedrībā zināmiem mūziķiem, Torņakalnabaznīcas atbalstītājiem gadu no gada.

Adventa un Ziemsvētku centrā ir nupat piedzimis bērns -Jēzus silītē – un viņa labsajūta, viņa labbūtība, lai viņam būtu labi, lainesaltu, lai viņš būtu paēdis, drošībā, lai viņam nekas nespiestu, lai viņšjustos ērti, lai nekas netraucētu. Ziemsvētki ir stāsts par patiesām rūpēm unpar to, lai jebkuram cilvēkam būtu labi.

Tāpēc – ir ļoti nepieciešamas mūsdienīgas, siltaslabierīcības līdzās Lutera baznīcai – cilvēku pilniem svētkiem undievkalpojumiem, koncertiem un pasākumiem, kristībām un laulībām un visam,visam citam, kas notiek mūsu baznīcā un tās dārzā, lai cilvēks justos labi.

Nāc un atbalsti! Lai cilvēkiem nebūtu jāciešas!

Visi šajā pasākumā iegūtie līdzekļi tiks izlietoti baznīcasinfrastruktūras uzlabošanai – siltu, mūsdienīgu āra labierīcību izbūvei pieRīgas Lutera baznīcas Torņakalnā.

Biļetes: www.aula.lv

Datums

03.12.2023.

Laiks

17.00 - 19.00
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes.