Dziesmu svētku dievkalpojums 9. jūlijā

Dziesmu un Deju svētki ir lielākais mūsu tautas un nācijas garīgais notikums, kurā atveras, atklājas un skan mūsu nācijas gars. Tāpēc Latvijas Evaņģēliski luteriskās baznīcas (LELB) Rīgas Lutera draudze ir piebiedrojusies Latvijas Evaņģēliski luteriskās baznīcas pasaulē (LELBP) iniciatīvai svētku laikā rīkot īpašu Dziesmu un Deju svētkiem veltītu dievkalpojumu, kas notiks svētdien, 9. jūlijā, plkst. 11.00 Rīgas Lutera baznīcā, Torņakalnā.

Šo svētku dievkalpojumu vadīs LELB Rīgas Lutera draudzes un LELBP mācītāji un mācītājas, un sprediķos LELBP arhibīskape Lauma Zušēvica. Dziesmu un Deju svētku dalībnieku kopkoris dievkalpojumā izpildīs skaistākās kora dziesmas no svētku repertuāra, tādas kā L. Garūtas “Mūsu Tēvs debesīs”, R. Tigula “Rīta un vakara dziesma”, L. Ritmanes “Augšup dzīvība skan”, Ē. Ešenvalda “Dvēseles dziesma”, u.c.

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes.