DRAUDZES LOCEKĻU IKMĒNEŠA TIKŠANĀS 11.APRĪLĪ PL.12.30

Draudzes locekļu tikšanās tiešsaistē 11. aprīlī un turpmāk katra mēneša otrajā svētdienā plkst. 12.30 Sarunas par draudzi. No kurienes nākam un kurp ejam?”

Viens no zaudējumiem, ko esam katrs draudzē šī kovidgada laikā piedzīvojuši, ir ļoti ierobežotās iespējas satikties un aprunāties par tēmām, kas mums ir sasāpējušas vai raisa interesi. Tāpēc no aprīļa reizi mēnesī gribam piedāvāt visiem interesentiem iespēju – pagaidām tiešsaistē, bet vēlāk, kad to drīkstēs, arī klātienē – pēc svētdienas dievkalpojuma palikt kopā uz sarunu par to, kā katram no mums un visiem kopā draudzē klājas, visiem kopā būt vienā sarunā, vienā dialogā. No sirds izrunāties par to, no kurienes nākam un kurp ejam. Pirmās šādas sarunas būs 11. aprīlī 12.30–13.30 Torņakalna Zoom virtuālajā telpā. Turpmāk tās notiks katra mēneša otrajā svētdienā. Šajās svētdienās Svētā Vakarēdiena dievkalpojums baznīcā sāksies 13.30 un beigsies 15.00. Lūdzam pievērst uzmanību šīm laika izmaiņām!

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes.