Naudas ziedojumi

Baznīcas dzīve nav iespējama bez ziedojumiem, tādēļ Rīgas Lutera draudze ir ļoti pateicīga ikvienam ziedotājam, kas atbalsta tās ikdienas darbu.
Atbalsti Rīgas Lutera draudzi sev ērtākajā veidā:

Ziedojums ar bankas pārskaitījumu

Saņēmējs: Rīgas Lutera evaņģēliski luteriskā draudze
Konti:

LV55HABA0551008460337 (Swedbank)

LV84HABA0551016585796 (Swedbank)

LV02UNLA0003000701104 (SEB bankā)

LV75UNLA0050003186630 (SEB bankā)

Reģistrācijas numurs: 90000066302

Informācija saņēmējam: “gadskārtējā iemaksa”, “iemaksa vispārējām vajadzībām” u.tml.

Anonīms ziedojums skaidrā naudā

Jūs varat ziedot Rīgas Lutera draudzei, iemetot naudu ziedojumu urnās, kas novietotas baznīcas zālē blakus centrālajām ieejas durvīm un Draudzes centrā pa labi no ziņojumu dēļa.

Ziedojumi ar maksājumu karti

Ziedotāju ērtībai mūsu draudzē ir ieviesta iespēja ziedot ar maksājumu kartēm draudzes kancelejā tās darba laikos.

Ziedojums Paypal sistēmā

Atbalsti mūsu draudzes darbu, ziedojot Paypal maksājumu sistēmā. Tā kā Paypal ziedotāji nevar tikt precīzi identificēti (ja vien pie ziedojuma informācijas netiek pierakstīts personas kods), tad gadskārtējo iemaksu lūdzam caur Paypal neveikt.

Gadskārtējais ziedojums

Baznīcas kārtība nosaka, ka draudzes loceklis vismaz vienu reizi gadā ziedojumu maksā kā draudzes locekļa ikgadējo ziedojumu. Ikgadējais ziedojums no citiem ziedojumiem atšķiras ar to, ka tas ir maksātāju identificējošs ziedojums, un to veic bankā ar pārskaitījumu draudzes kontā vai personīgi draudzes kancelejā tās darba laikos.

Ziedojums nodokļu atlaides saņemšanai

Ja vēlaties saņemt nodokļu atlaides, iesniedzot gada ienākumu deklarāciju Valsts ieņēmumu dienestā, jūs varat ziedot sabiedriskā labuma darbībai.

Lietiskie ziedojumi

Jūs varat ziedot Rīgas Lutera draudzei konkrētas nepieciešamas lietas, kā arī apģērbus, apavus un saimniecības piederumus.

Grāmatu ziedošana

Jūs varat ziedot Rīgas Lutera draudzes bibliotēkai grāmatas, tādā veidā veicinot labas garīgās literatūras pieejamību līdzcilvēkiem.

Ievērojami ziedojumi

Lidijas Grubes dzīvoklis. Ievērojamākais 2012. gada ziedojumiem Rīgas Lutera draudzei ir Lidijas Grūbes testamenta ceļā ziedotais dzīvoklis.

Lai Dievs svētī ikvienu ziedotāju!

  • Pastāsti citiem