Baznīcas dzīve nav iespējama bez ziedojumiem, tādēļ Rīgas Lutera draudze ir ļoti pateicīga ikvienam ziedotājam, kas atbalsta tās ikdienas darbu. Atbalsti Rīgas Lutera draudzi sev ērtākajā veidā:

Ziedojums ar bankas pārskaitījumu

Swedbank: LV55HABA0551008460337
SEB banka: LV02UNLA0003000701104

Saņēmējs: Rīgas Lutera evaņģēliski luteriskā draudze
Reģistrācijas numurs: 90000066302

Ziedojumi ar maksājumu karti

Ziedotāju ērtībai mūsu draudzē ir ieviesta iespēja ziedot ar maksājumu kartēm draudzes kancelejā tās darba laikos.

Ziedojums Paypal sistēmā

Atbalsti mūsu draudzes darbu, ziedojot Paypal maksājumu sistēmā. Tā kā Paypal ziedotāji nevar tikt precīzi identificēti (ja vien pie ziedojuma informācijas netiek pierakstīts personas kods), tad gadskārtējo iemaksu lūdzam caur Paypal neveikt.

Ziedojums Mobilly aplikācijā vai mājas lapā

Ziedojums ar Mobilly iespējams uz Rīgas Lutera draudzes nodibinājumu Torņakalna fonds. Izmantojot Mobilly ziedot iespējams gan mobilajā aplikācijā meklējot “Torņakalna fonds” vai Mobilly mājas lapā šeit.

Ikgadējais personalizētais ziedojums, kas apliecina piederību draudzei

Baznīcas kārtība nosaka, ka draudzes loceklis vismaz vienu reizi gadā ziedojumu maksā kā personalizēto ziedojumu. Ikgadējais ziedojums no citiem ziedojumiem atšķiras ar to, ka tas ir maksātāju identificējošs ziedojums, un to veic bankā ar pārskaitījumu draudzes kontā vai personīgi draudzes kancelejā tās darba laikos .

Anonīms ziedojums skaidrā naudā

Jūs varat ziedot Rīgas Lutera draudzei, iemetot naudu ziedojumu urnās, kas novietotas baznīcas zālē blakus centrālajām ieejas durvīm un Draudzes centrā pa labi no ziņojumu dēļa.

Lietiskie ziedojumi

Jūs varat ziedot Rīgas Lutera draudzei konkrētas nepieciešamas lietas, kā arī apģērbus, apavus un saimniecības piederumus.

Grāmatu ziedošana

Jūs varat ziedot Rīgas Lutera draudzes bibliotēkai grāmatas, tādā veidā veicinot labas garīgās literatūras pieejamību līdzcilvēkiem.

Ievērojami ziedojumi

Lidijas Grubes dzīvoklis. Ievērojamākais 2012. gada ziedojumiem Rīgas Lutera draudzei ir Lidijas Grūbes testamenta ceļā ziedotais dzīvoklis.

Lai Dievs svētī ikvienu ziedotāju!