Ziedojumi

Katrs ziedojums mūsu draudzei ir ļoti noderīgs un vērtīgs! Jūsu finansiālais atbalsts padara iespējamu ikvienu Rīgas Lutera draudzes aktivitāti – regulāros dievkalpojumus, daudzveidīgos garīgos un izglītojošos pasākumus, pastorālo aprūpi un Diakoniju. Tādēļ Rīgas Lutera draudze ir ļoti pateicīga ikvienam ziedotājam, kas atbalsta tās ikdienas darbu.

Ziedojums baznīcā

Jūs varat ziedot mūsu draudzei, apmeklējot dievkalpojumus vai citus pasākumus Rīgas Lutera baznīcā un iemetot naudu ziedojumu urnā.

Ziedojumi ar maksājumu kartēm

Ziedotāju ērtībai mūsu draudzē ir ieviesta iespēja ziedot gan skaidrā naudā, gan ar maksājumu kartēm Draudzes kanceleja tās darba laikā.

Ziedojumi Paypal

Ziedojiet mūsu draudzes garīgo aktivitāšu atbalstam, izmantojot Paypal maksājumu sistēmu. Tā kā Paypal ziedotāji nevar tikt precīzi identificēti (ja vien pie ziedojuma informācijas netiek pierakstīts personas kods), tad gadskārtējo iemaksu lūdzam caur Paypal neveikt.

Ziedojums ar pārskaitījumu

Maksājuma rekvizīti:

Saņēmējs: Rīgas Lutera evaņģēliski luteriskā draudze

Konti:

LV55HABA0551008460337 (Swedbank)

LV84HABA0551016585796 (Swedbank)

LV02UNLA0003000701104 (SEB bankā)

Reģistrācijas numurs: 90000066302

Informācija saņēmējam: “gadskārtējā iemaksa”, “baznīcas remontam”, “vispārējām vajadzībām” u.tml.

Izmantojot pogu “Atbalstīt draudzes darbu”, pieejams arī Swedbank banklinks:

banklink

Gadskārtējā iemaksa

Baznīcas kārtība nosaka, ka draudzes loceklis vismaz vienu reizi gadā ziedojumu maksā kā draudzes locekļa gadskārtējo iemaksu. Gadskārtējā iemaksa no citiem ziedojumiem atšķiras ar to, ka tas ir maksātāju identificējošs ziedojums, un to veic bankā ar pārskaitījumu draudzes kontā vai personīgi draudzes kancelejā.

Lietiskie ziedojumi

Jūs varat ziedot Rīgas Lutera draudzei konkrētas nepieciešamas lietas, kā arī apģērbus, apavus un saimniecības piederumus.

Grāmatu ziedošana

Jūs varat ziedot Rīgas Lutera draudzes bibliotēkai grāmatas, tādā veidā veicinot labas garīgās literatūras pieejamību līdzcilvēkiem.