Dievkalpojumi Klusajā nedēļā un Lieldienās

DIEVKALPOJUMI UN PASĀKUMI

11.aprīlī, Klusā Pirmdiena
plkst.19.00 Klusuma meditācija ar Svēto Vakarēdienu Draudzes centrā

12.aprīlī, Klusā Otrdiena
plkst.19.00 Klusuma meditācija ar Svēto Vakarēdienu Draudzes centrā

13.aprīlī, Kusā Trešdiena
plkst.19.00 Klusuma meditācija ar Svēto Vakarēdienu Draudzes centrā

14.aprīlī, Zaļā Ceturtdiena
plkst.16.00 Lūgšana* par Ukrainu mūzikā un vārdos “Vienas debesis un viena maize” | Doma laukumā
plkst.18.00 aicinām uz dievkalpojumu Doma baznīcā
plkst.19.00 Klusuma meditācija ar Svēto Vakarēdienu Draudzes centrā

*Pasākumā uzstāsies sabiedrībā zināmi mūziķi un draudžu pārstāvji, lai apliecinātu vienotību un garīgu atbalstu Ukrainas tautai viņas cīņā ar agresoru. Pasākumu rīko Rīgas Lutera draudze kopā ar citām draudzēm un konfesijām, sadarbībā ar Rīgas pilsētas Domi un Ziedot.lv

15.aprīlī, Lielā Piektdiena
plkst. 11.00 klātienē, tiešsaistē Zoom un YouTube
plkst. 18.00 klātienē pēc īpašas kārtības | Stabat Mater*

* Dueta INCANTO un Ingūnas Grīnbergas izpildījumā Džovanni Batistas Pergolēzi “Stabat Mater” – viens no baroka laikmeta aizkustinošākajiem skaņdarbiem, kas sarakstīts 1736. gadā. Skaņdarbā atspoguļotas Svētās Jaunavas Marijas ciešanas izdzīvojot sava dēla Jēzus Kristus nāvi pie krusta. Liturģiskais ansamblis un kantors Krists Boitmanis

16.aprīlī, Lieldienu nakts
plkst. 22.00 klātienē un tiešraidē Latvijas Radio1

17.aprīlī, Kristus Augšāmcelšanās svētki
plkst. 8.00 klātienē
plkst. 11.00 klātienē, tiešsaistē Zoom

18.aprīlī, II Lieldienu dievkalpojums
plkst. 11.00 klātienē, tiešsaistē Zoom

 

LŪGŠANA

Paldies Tev, mīļais Jēzu, ka esi uzņēmies un nesis sāpes par mani! Tev tas nebija jādara, Tevi neviens nespieda, bet tu izvēlējies mani mīlēt. Tu mani redzēji visā manā nabadzībā un vājumā, manos grēkos un vainās, bet tik un tā izraudzījies mani par Tava tempļa akmeni. Tu devi man savu Garu, lai es spētu piedzīvot Debesu valstību šeit virs zemes – mieru, prieku un taisnību.

Es lūdzu Tevi, Jēzu, palīdzi man nest savas dzīves krustu ar svētījošu prieku. Māci mani iet Tavās pēdās un nebīties no šīs pasaules grūtībām un ciešanām. Turi manas acis arvien pievērstas Tev un Taviem darbiem, lai nekādi vēji un vētras mani nespētu sašūpot, lai nekādas zemestrīces un negaisi mani nespētu sašaubīt. Tu esi mana klints, mana pils un mans drošais patvērums. Turi stipru manu sirdi! To lūdzu Tavā Vārdā, Āmen!

Evaņģēlists Jānis Kungs

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes.