DEVIŅAS PĒDĒJĀS DIENAS LĪDZ ZIEMSVĒTKIEM – SEPTĪTĀ DIENA

SEPTĪTĀ DIENA – SESTDIENA

Trešā Ziemsvētku gaisma ir mērķtiecīgums. Jāzeps ar Mariju virzījās uz Betlēmi, eņģelis devās naktī pie Jāzepa viņu atrunāt no muļķīgās idejas šķirties no Marijas, gudrie sekoja zvaigznei, un pat Hērods savā naidā un bailēs sūtīja gudros uz Betlēmi – un tas viss ļoti mērķtiecīgi. Būsim mērķtiecīgi arī mēs un sev pajautāsim – kas ir tie cilvēki mums līdzās un apkārt, kuri Ziemsvētkos paliks pavisam vieni? Varbūt mēs varam viņiem pie durvīm atstāt kādu slepenu dāvanu svētā Nikolaja garā? Vai uzaicināt uz kādu Ziemsvētku pastaigu pa vietējo rajonu – distancē un ar maskām? Bet, ja tas viss nav iespējams, vēl vienmēr paliek iespēja sazvanīties. Aprunāties. Ziemsvētkos zvanīs baznīcu zvani. Tos zvanīs baznīcu zvaniķi. Bet esiet arī jūs zvaniķi! Ziemsvētku zvaniķi, kuri piezvana kaut vai tikai vienam svētku vakarā! Viens zvans, un tas nekas, ja varbūt tas neizdosies. Kādreiz sarunas neizdodas. Bet arī baznīcu zvaniķi kādreiz zvana šķībi. Bet beigās tomēr kaut kā skan. Mērķtiecīgi kādam piezvanīsim.

Mācītājs Linards Rozentāls

Linarda rakstiņiem (8)

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes.