Dejas meditācija turpmāk notiks ceturtdienās

Rīgas Lutera Draudzes centrā divas reizes mēnesī notiek dejas meditācijas nodarbības “Dejas meditācija. Deja kā lūgšana”. Dejas meditācija dejotāju ved iekšējā klusumā, vērīgumā, dvēseles sakopotībā un vienotībā ar pasauli, dejai kopā ar mūziku kļūstot par lūgšanu.

Nodarbības

Dejas meditācijas nodarbības turpmāk notiks ceturtdienās plkst. 19.30. Nodarbības vada Diāna Cērmane no Sv. Jāzepa klostera.

Nodarbību grafiks:

  • 4. un 18. oktobris
  • 1. un 15. novembris
  • 13. un 27. decembris

Nodarbībā vēlams piedalīties ērtā, kustībai piemērotā apģērbā, līdzi jāņem viegli, klusi apavi dejai. Dalība par ziedojumiem. Iepriekšēja pieteikšanās vai priekšszināšanas nav nepieciešamas. Plašāka informācija >>

 

2018-10 DEJAS MEDITĀCIJA

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes.